Misja

“Przedsiębiorcza Kobieta” to wydarzenie organizowane przez Studenckie Forum Business Centre Club, stworzone specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

 

Pomagamy odkrywać i rozwijać nowe kompetencje, inspirować do podejmowania wyzwań, a także pragniemy dodawać skrzydeł każdej wyjątkowej kobiecie w drodze do wymarzonego celu – nie tylko w sferze biznesu.

Jak wyglądają nasze spotkania?

Każda edycja skupia ambitne kobiety, którym umożliwiamy wymianę doświadczeń i nawiązanie cennych kontaktów.

Na naszych wydarzeniach występują zaproszone prelegentki, które poruszają tematy z zakresu coachingu, przedsiębiorczości oraz lifestyle’u. Spotkania uświetniają występy artystyczne, a przerwa networkingowa pozwala na lepsze poznanie pozostałych uczestniczek. 

Motywujące wystąpienia, inspirujące prelegentki i przyjazna atmosfera – tak właśnie wyglądają spotkania przedsiębiorczych kobiet w wielu miastach Polski!

 

Kim są uczestniczki naszych spotkań?

W spotkaniach biorą udział uczestniczki w różnym wieku – od studentek, po aktywne zawodowo kobiety, które chcą rozwijać swoją osobowość. Celem projektu jest to, aby kobiety były świadome własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać.

Chcesz wziąć udział w naszych projektach?