powrót

ambasadorki.

Ambasadorki akcji „Przedsiębiorcza Kobieta” to wyjątkowe kobiety, które wyróżniają się swoją pasją, zaangażowaniem i sukcesami w biznesie. Są one liderkami w swoich dziedzinach, inspirującymi postaciami dla innych kobiet pragnących rozwijać się zawodowo i osobowo. Pozostają aktywne społecznie, dzieląc się swoimi doświadczeniami, wspierając inne kobiety w ich biznesowych dążeniach oraz promując wartości równościowej przedsiębiorczości.

Dzięki swojej determinacji, wiedzy i zaangażowaniu, ambasadorki akcji „Przedsiębiorcza Kobieta” stanowią inspirację i wsparcie dla wszystkich kobiet, które pragną osiągnąć sukces w biznesie i życiu zawodowym.

Poznaj te niesamowite kobiety i ich opinie na temat akcji.

Ambasadorki Przedsiębioczej Kobiety

Izabela Makosz:

Gdy pracuję z przedsiębiorcami, zawsze uczę ich i przekonuję, że nastawienie to połowa sukcesu. Miałam przyjemność prowadzić warsztat biznesowy dla organizatorek projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”. Jestem pod wielkim wrażeniem determinacji, otwartości, chęci dzielenia się wiedzą i zaangażowania w tworzenie społeczności kobiet.

Projekt studencki „Przedsiębiorcza Kobieta” to bardzo ważna inicjatywa. Jej autorki organizują spotkania dla kobiet, które chcą poszerzyć swoje kompetencje w obszarze samorozwoju i przedsiębiorczości, tworzą społeczność przedsiębiorczych i wspierających się kobiet, zapraszają prelegentów, którzy dzielą się wiedzą i inspirują do działania i proaktywności.

Ilona Adamska:

Inspirujące spotkania, potężna dawka motywacji. Wspieram i kibicuję całym sercem. Kobiety potrzebują wsparcia, potrzebują spotkań z inspirującymi osobami. Często jedno zdanie usłyszane na spotkaniu potrafi zmienić całe życie i dać kopa do działania. Dać powera do tego, by ruszyć z miejsca. Inspirujmy się wzajemnie!

Mamy niesamowitą siłę i moc, ale niestety często o tym zapominamy. Takie wydarzenia jak te, organizowane w ramach Projektu Przedsiębiorcza Kobieta – przypominają o tym.

Barbara Lech:

Projekt Kobieta Przedsiębiorcza jest odpowiedzią na potrzeby nas, kobiet. Dzięki wydarzeniom, mamy okazję poznać się, nawiązać relacje, a nawet współpracę.

To cudowny czas spędzany w doborowym gronie wspaniałych kobiet i ciekawych prelegentów, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, co uważam za bezcenne.

Autokreacja:

Założyłyśmy swoją firmę 8 marca- w Dzień Kobiet. Symboliczna data. Dwie przyjaciółki postanawiają przenieść swoją relację na wyższy poziom i zacząć wspólnie działać biznesowo. Co pomogło nam na starcie? Przede wszystkim wsparcie, które dawałyśmy sobie wzajemnie. I tę wartość cenimy także w projekcie Przedsiębiorcza Kobieta – wsparcie na wielu płaszczyznach. By każda z nas mogła rozwijać w sobie jednocześnie siłę, odwagę i kobiecość.

Bycie ambasadorkami Przedsiębiorczej Kobiety to dla nas szczególne wyróżnienie, i przede wszystkim radość, że możemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem z zakresu autoprezentacji w biznesie z innymi kobietami.

Marta Bielecka:

Bardzo cenię i z pełnym przekonaniem wspieram projekt Przedsiębiorcza Kobieta. Zdradzę tajemnicę: nie osiągnęłabym tak dużo, w tak krótkim czasie i zawodowo i prywatnie, gdyby nie wspierający mnie krąg silnych kobiet sukcesu. Fakt o mocy, jaką daje kobietom w biznesie wsparcie życzliwych kobiet potwierdzają także badania przeprowadzone przez Brian Uzzi w Harvard Business Review. Nie każda z ambitnych kobiet ma takie możliwości by samodzielnie zorganizować sobie wspierające i inspirujące środowisko do rozwoju i tu z profesjonalną pomocą wychodzi cały zespół „Przedsiębiorcza Kobieta.”

Spotkania organizowane w rama projektu, są optymalne i bardzo kobiece. Każda z kobiet, nie zależnie od tego czy jest na początku swojej drogi zawodowo-biznesowej czy na innym jej etapie, znajdzie coś inspirującego dla siebie. Wspieram różne inicjatywy usamodzielniania się biznesowo. Zespół Przedsiębiorczej Kobiety ujmuje mnie w swoich dzianiach dbałością o najdrobniejsze szczegóły, profesjonalizm w pięknym wydaniu. Polecam!

Paulina Pul:

Kluczem do sukcesu w biznesie są ludzie i wielokrotnie w trakcie mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej, miałam okazję się o tym przekonać. To bardzo ważne, aby otwierać się na nowe osoby i czerpać od nich wiedzę, doświadczenie, poszerzać horyzonty. Szczególnie, gdy jesteśmy na początku naszej biznesowej drogi. Dlatego tak wartościowym wydarzeniem jest “Przedsiębiorcza Kobieta” – projekt, który edukuje, inspiruje, motywuje i pozwala uczestniczkom nawiązywać nowe wartościowe znajomości. Bardzo kibicuję organizatorkom, bo widzę jak bardzo dużą wartość wnoszą na rynek.