ZESPÓŁ OGÓLNOPOLSKI

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Dagmara Tworkowska

MENADŻER OGÓLNOPOLSKA

Studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku Kulturoznawstwo, ze specjalizacją Komunikowanie w mediach cyfrowych na Uniwersytecie w Białymstoku.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta skradł jej serce. W 2018 roku była jego koordynatorem regionalnym, a w tym roku zmierzy się z funkcją Menedżera ogólnopolskiego.

Cechuje ją empatia do drugiego człowieka oraz odwaga. Uwielbia przebywać wśród ludzi i z nimi współpracować. To z kontaktu z innymi czerpie energię i motywację do działania. Niepoprawna optymistka, z tendencją do podejmowania nowych wyzwań. Żałuje, że doba ma tylko 24 godziny. Miłośniczka planowania, solidnej organizacji i dobrej muzyki.

Ulubione motto to słowa Walta Disneya: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.”

Arleta Dąbrowska​

SPECJALISTKA DS. PR

Studentka I roku II stopnia Kulturoznawstwa na specjalizacji Komunikowanie w Mediach Cyfrowych. W Studenckim Forum Business Centre Club działa od roku w dziale grafiki, a od nowego roku akademickiego jako specjalistka ds. promocji projektu Przedsiębiorcza Kobieta. W wolnym czasie zajmuje się fotografią, uczy się języków oraz zgłębia wiedzę w zakresie reklamy i public relations.

Dołączyła do projektu Przedsiębiorcza Kobieta, ponieważ wierzy w kobiecą współpracę oraz wzajemne wspieranie się w osiąganiu sukcesów. Pragnie współtworzyć projekt, który ma szansę nauczyć kobiety przedsiębiorczości, wiary w siebie oraz odkryć pełnię swoich możliwości.

KOORDYNATORKI REGIONALNE

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Monika Sacharzewska

region białystok

Studentka czwartego roku Logistyki na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Na co dzień praca w firmie transportowej. A po pracy? Jak najbardziej aktywnie! Nie lubię nudy i siedzenia w miejscu, wiec jest mnie wszędzie pełno. Tańczę i gram w siatkówkę od ładnych paru lat, a nawet już przyszedł czas, że mogę się dzielić swoją wiedzą taneczna z innymi i uczyć pary pierwszych tańców a klasy maturalne polonezy na ich bal studniówkowy. 

Jestem osoba ambitna, pracowita i bystra, która podnosi sobie poprzeczki wysoko i za wszelką cenę dąży  do tego, aby cele były zrealizowane perfekcyjnie. Nie boje się wyzwań dlatego zostałam koordynatorem projektu przedsiębiorcza kobieta w Białymstoku. 

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Karolina Kierat

region częstochowa

Studentka III roku na kierunku Angielski Język Biznesu na Politechnice Częstochowskiej oraz I roku Psychoprofilaktyki na UJD. Ukończyła technikum ekonomiczne w 2017 r. Do dołączenia do Studenckiego Forum Business Centre Club skłoniła ją chęć rozwoju i otwartość na nowe wyzwania. 

Miłośniczka podróży i fotografii, w zimne wieczory lubi gorącą czekoladę przy filmach. Uważa, że “każda minuta smutku zabiera nam 60 sekund szczęścia”.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Natalia Bauć

region katowice

Na co dzień studentka logistyki pierwszego roku magisterki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.  Oprócz działalności w SF BCC, łączy swoje studia z działalnością w Naukowym Kole Logistyki, gdzie pracuje przy organizacji Ogólnopolskich Konkursów i Konferencji Logistycznych. Interesuje się e-commercem, dekoracją wnętrz oraz szeroko pojętym DIY, a dużą satysfakcję sprawia jej tworzenie grafik na social media swoich projektów. Wolne chwile stara się poświęcać na mniejsze, bądź większe podróże. 

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Magdalena Kozieł​

region kielce

Skończyłam dziennikarstwo i pedagogikę specjalną. Obecnie studiuje na ostatnim roku filologii polskiej. Jestem współzałożycielką stowarzyszenia Świętokrzyska Republika Studencka, a także członkiem Komisji Promocji i Kultury w URSS UJK w Kielcach. Interesuje mnie PR, moją ulubioną artystką jest niepoprawnie idealna Agnieszka Osiecka, a miłością pałam do chili con carne.

Kordynatorką Przedsiębiorczej Kobiety zostałam, by nauczyć się jak najwięcej przy organizacji tego typu eventów, gdyż z tym chcę związać swoją przyszłość.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Kamila Wąsowicz

region kraków

Studentka Zarządzania Kulturą i Mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Do SF BCC dołączyłam w październiku 2019 roku, od razu moje serce skradł projekt Przedsiębiorcza Kobieta, dlatego postanowiłam kandydować na jego koordynatorkę. Zdecydowałam się na ten odważny krok, w związku z moim wcześniejszym doświadczeniem. Koordynowałam sekcje “Teatr” na Studenckim Festiwalu Polikultura 2019, pracowałam jako wolontariusz przy Festiwalu OFF Camera oraz Etiuda&Anima. Na co dzień pracuję jako animatorka dla dzieci oraz przy organizacji eventów. 

Moim największym zainteresowaniem jest aktorstwo, teatr i kino. Ukończyłam Państwową Szkołę Muzyczną w klasie gitary oraz Lart Studio Aktorskie. W wolnych chwilach szukam nowych seriali na Netflixie. 

Uwielbiam próbować nowych rzeczy, poznawać nowych ludzi i podróżować. Jestem w ciągłym ruchu, aktywnie udzielam się w wolontariatach. Moje podejście do życia doskonale odzwierciedla cytat: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Odwiąż więc liny i opuść bezpieczną przystań. Złap pomyślne wiatry w żagle. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain.

Martyna Rosińska ​

region olsztyn

Studentka III roku Lingwistyki w biznesie, od roku działam również w dziele PR. Poza studiowaniem i działaniem w Studenckim Forum BCC, śpiewam w zespole i gram na ukulele.

W Przedsiębiorczą Kobietę zaangażowałam się, ponieważ wierzę w potencjał, który ma w sobie każda z nas. Chcę organizować inspirujące spotkania, w czasie w których kobiety będą mogły zdobyć merytoryczną wiedzę i inspirację, a także poszerzyć swoją siatkę kontaktów i poznać inne, ambitne kobiety z okolicy.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Aleksandra Miśkowska​

region poznań

Studentka III roku kierunku Zarządzanie i Prawo w Biznesie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Do SF BCC dołączyła w marcu 2018 r. jako członek działu PR&Marketing. 

 

W przyszłości zamierza zostać Event Managerem, dlatego działalność na rzecz Przedsiębiorczej Kobiety daje jej ogromną satysfakcję. Widzi w tym świetną możliwość poznania inspirujących ludzi i ich spojrzenia na świat, co daje jej niesamowitą energię. 

 

Poza uczelnią zajmuje się organizowaniem przyjęć urodzinowych dla dzieci. Interesuje się geografią, uwielbia sporty zespołowe, szczególnie siatkówkę i piłkę nożną. Wolny czas dzieli między siłownię, kino i spotkania z przyjaciółmi. 

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Zofia Popowicz​

region toruń

Studentka III roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; na co dzień zajmuję się aktywnym działaniem w wielu organizacjach studenckich i kołach naukowych. Zdecydowałam się koordynować Przedsiębiorczą Kobietę, ponieważ projekt ten wydał mi się być bardzo ciekawy i inspirujący – temat rozwoju osobistego kobiet jest dla mnie niezwykle ważny, a Przedsiębiorcza Kobieta jest według mnie idealnym narzędziem do rozpowszechniania wśród kobiet wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Ponadto, mam już spore doświadczenie organizacji projektów, co może być dodatkowym atutem przy koordynowaniu tego projektu. 

Prywatnie interesuję się kwestiami związanymi z szeroko pojętymi social mediami – prowadzeniem kont firmowych i budowaniem własnej marki na portalach społecznościowych; dodatkowo moimi pasjami są gotowanie, podróże (zwłaszcza do Włoch – to mój ulubiony cel wszelkich wyjazdów) i fotografia,  a także – jak chyba większość kobiet – uwielbiam tematy związane z modą i makijażem.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Agata Sobolewska​

region trójmiasto

Gdańszczanka sercem, Pilanka z urodzenia. Zakochana w sopockiej bryzie i niższych cenach kaw w lokalach poza Monciakiem. Entuzjastka wyżej wspomnianej kofeiny i wszelkich stworzeń cztero-łapnych. Poza pracą w charakterze doradcy finansowego, studiuje na V roku prawa i czynnie udziela się w organizacjach takich jak Fundacja PSC, Studenckiej Poradni Prawnej, a od 2018 r. jest członkiem SF BCC Trójmiasto.

Klaudyna Zaśko​

region warszawa

Studentka Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. W SF BCC działa od roku- początkowo jako członek projektu Przedsiębiorcza Kobieta, a teraz jako koordynatorka tego projektu. W czasie wolnym uprawia sport, w szczególności taniec nowoczesny, fitness, zumba, outdoor. Jej pasją jest podróżowanie do krajów śródziemnomorskich.

W życiu naukowo-zawodowym interesuje się zarządzaniem projektowym w oparciu o nowe technologie, zjawiskiem fast fashion, sylwetką współczesnego konsumenta, a także event marketingiem.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Karolina Steczek

region wrocław

Jestem studentką 3-go roku Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Uwielbiam podróże- szczególnie do słonecznej Italii, gdzie mogę praktykować mój ukochany język włoski. Zimowe wieczory lubię spędzać w kinie, a te letnie razem z przyjaciółmi. Uprawiam pilates, a gdy mam za dużo energii wybieram się na zajęcia na trampolinach.

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta traktuję bardzo ambitnie, uważam, że ma ogromny potencjał we Wrocławiu. Moim celem są merytoryczne prelekcje, po których kobiety będą miały ochotę wyjść i zawojować Świat.  Uważam, że każde z naszych wydarzeń jest również idealnym miejscem na networking wrocławskich kobiet, podczas którego mogą się wspierać oraz nawiązywać współpracę.