Poznań

Jak wygląda Przedsiębiorcza Kobieta Poznań?  Sama nazwa jest najlepszą reklamą tego projektu. Ujmuje w sobie naszą myśl przewodnią, którą łączy z odbiorcami.  Spotkania pomagają w sformułowaniu własnych ścieżek rozwoju, uczą wiary we własne możliwości, pewności siebie i co najważniejsze – dopingują Panie w osiąganiu sukcesów. Poznański rynek biznesowy jest bardzo wymagający i dynamiczny, co stawia przed organizatorkami jeszcze większe wyzwanie, motywujące do powiększania liczby uczestniczek z edycji na edycję.

Przez 9 lat mieliśmy zaszczyt gościć naprawdę niesamowitych prelegentów. Każde wystąpienie w Poznaniu otwiera oczy na sprawy o których na co dzień zapominamy, inspiruje do świadomego działania oraz czerpania radości ze swoich pasji. Wygłoszone w merytoryczny prelekcje sposób stają się zastrzykiem pozytywnych myśli i chęci na większe działanie w interesujących nas sferach.

Dużą satysfakcję daje nam współpraca ze znanymi (nie tylko w regionie) firmami. Jest to swojego rodzaju znak,  pokazujący  jak ważna jest idea rozwoju kobiet oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Podczas eventu, na każdą uczestniczkę zawsze czeka pełny po brzegi zestaw powitalny z praktycznymi akcesoriami, gadżetami i kosmetykami. Wiele osób czeka również na końcowe minuty wydarzenia, kiedy odbywa się konkurs z nagrodami z wyższej półki.