Białystok

Priorytetem przy realizacji projektu Przedsiębiorcza Kobieta jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Do współpracy zapraszamy osobistości na co dzień związane z przedsiębiorczością – kobiety sukcesu, które dzieląc się swoimi doświadczeniami przybliżą uczestniczkom zasady funkcjonowania w świecie biznesu. Atmosferę spotkań umilają różne atrakcje: show barmański, muzyka na żywo, pokazy taneczne czy kosmetyczne.

Uczestniczkami spotkań są młode kobiety (ale także młode duchem!) chcących rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości. Zależy nam na tym, aby kobiety aktywne zawodowo nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać.

Wydarzenia organizowane są już od ponad 10 lat, które na dobre zakorzeniły się w kalendarzu najważniejszych spotkań biznesowych na terenie Białegostoku.