Prelegenci

Prelegenci i goście, którzy wystąpią podczas Konferencji “Droga do sukcesu” – 12 października 2013 r. w Warszawie

Andrzej Maciejewski

Założyciel, główny trener firmy nlptrainings. Trener NLP z Society of NLP certyfikowany przez samego twórcę NLP- Richarda Bandlera. Trener Transforming Communication certyfikowany przez Richarda Bolstada- twórcę TC. Przeszkolił kilka tysięcy osób, pracując zarówno dla dużych korporacji, jak i małych i średnich firm. Pasjonat ludzkich możliwości. Mentor. Coach.

To czego naucza Andrzej idzie dużo dalej niż tradycyjny rozwój osobisty. Począwszy od wystąpień publicznych, których jest wieloletnim praktykiem, po komunikację międzyludzką i zrozumienie nawzajem, aż po nauczenie się dystansu do samego siebie. Jego flagowym szkoleniem jest komunikacja międzypłciowa, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jako Coach przepracował kilkaset godzin z klientami rozwiązując ich problemy osobiste i zawodowe.

Doradza firmom i korporacjom, motywując, szkoląc, budując zespoły i tworząc modele komunikacji.

Andrzej wydobywa z ludzi to, co najlepsze korzystając ze sprawdzonych metod. Łączy ze sobą techniki wzięte z NLP, terapii prowokatywnej, komunikacji transformującej, negocjacji win- win, a wszystko z nutką duchowości.

Warsztaty Andrzeja są zawsze pełne humoru, dystansu i praktycznych umiejętności. Dowiesz się o ogromnych możliwościach tkwiących w Tobie, a czas minie niezauważenie. Nie może Cię tam zabraknąć.

Anna Maria Dukat

Doktorantka Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (prowadzi prace naukowe nad przedsiębiorczością osób niepełnosprawnych).
Tytuł magistra zdobyła w ALMAMER w Warszawie, gdzie zostały docenione jej ambicje oraz osiągnięcia dzięki którym została mianowana Liderem Sukcesu.
Jest finalistką o tytuł Kobiety Sukcesu 2011 w organizowanym konkursie przez Akademię Kobiet Sukcesu
Posiada kwalifikacje pedagogiczne i wychowawcy wypoczynku dzieci i młodzieży.
Od 2004 roku prowadzi samodzielnie instytucję szkoleniową zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie. Prowadzi szkolenia z zakresu podstaw i finansowania przedsiębiorczości. Z przyjemnością pomaga w uzyskiwaniu finansowania na otworzenie i rozwój działalności gospodarczej.
Zarówno z pasji jak i własnego doświadczenia zawodowego jest mocno związana z motoryzacją. Fascynuje się Skodą Octavią. Trenowała taniec towarzyski i tworzy projekty plastyczne.
Jest osobą niepełnosprawną cieszącą się życiem zawodowym i prywatnym.
Szczęśliwa mama nastoletniego syna.

Klaudia Pingot

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i Warszawskiego. Policjantka, trenerka, entuzjastka rozwoju, inwestorka.

Klaudia to wulkan energii. Pokazuje innym drogę do efektywnego rozwoju, realizując przez to siebie. Codziennie podejmuje nowe wyzwania – życiowe i biznesowe.

Twórczyni portalu dla rozwijających się kobiet – SpecBabka.pl. Stronę internetową wykorzystuje do pokazywania nowych dróg prowadzących do samorealizacji. Autorka książki SpecBabka(w opracowaniu redakcyjnym Wydawnictwa Helion).

Ukończyła Kurs Inwestowania Cashflow, który otworzył przed nią nowe drzwi i możliwości. Jest również Praktykiem NLP i wykorzystuje nabyte umiejętności do tworzenia autorskich szkoleń z zakresu technik perswazji, Terapii Linią Czasu (Certyfikowany Trener NLP Polska, Master Neurolingwistycznego Programowania & Time Line Therapy). Jest również autorem innowacyjnego projektu „Detektywi Biznesu”, przeznaczonego dla osób, które dopiero planują swój biznes, ale także dla tych, którzy chcieliby rozwinąć swoją firmę.

Klaudia jest także Certyfikowanym Trenerem Szybkiej Nauki.

Dzięki swojej aktywności została finalistką prestiżowego konkursu Kobieta Sukcesu 2011.

Zdzisław Kałek (Warszawa, 11 grudnia 2010)

Dyrektor Generalny i Prokurent Zarządu od 1994)  firmy Quo Vadis Polonia Sp. z o.o. – Poznań-Warszawa.

W latach 1979 – 1993 prowadził własną działalność – projektowanie, produkcja i dystrybucja, handel export-import  w czterech firmach (dwie wytwórcze i dwie handlowe). W latach 1977 – 1979 pracował w Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu, gdzie zajmował się nadzorem nad działaniem Sądów Cechowych na terenie ówczesnych pięciu województw oraz organizacją i nadzorem nad działaniem Odwoławczego Sądu przy Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu.

Jest  absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na  Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu – specjalizacja i praca magisterska – organizacja i zarządzanie w przedsiębiorstwach i zjednoczeniach przemysłowych.

Jakub Ujejski (Warszawa, 11 grudnia 2010)

Jest trenerem i doradcą w zakresie produktywności osobistej i zespołowej. Jako partner w firmie inOrder pomaga menedżerom wyższego szczebla osiągać lepsze wyniki poprzez zwiększenie kontroli nad zadaniami i projektami.

Od 2009 prowadzi również blog Produktywnie.pl gdzie pisze o produktywności, efektywności osobistej, zarządzaniu sobą w czasie, planowaniu i organizacji pracy w praktyczny sposób.

Produktywność stała się punktem wspólnym dla jego pozornie niezwiązanych ze sobą zainteresowań: informatyki, psychologii, ekonomii i przedsiębiorczości. Z olbrzymim zapałem nieustannie poszerza swoją wiedzę w tej dziedzinie wprowadzając i testując nowe metodologie, narzędzia i techniki.

Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W wolnych chwilach biega, jeździ na rowerze górskim i uprawia wspinaczkę.

Comments (1)

 

Skomentuj