Partnerzy Łódź

Koszulki ręcznie malowane – Jolanta Kalinowska

1070100_453860841388674_1558058450_n

Koszulki ręcznie malowane Jolanta Kalinowska – artysta. Projektant odzieży. Indywidualny dobór kreacji wraz z wykonaniem. Malarstwo na jedwabiu i na płótnie.“Embassy” Hostess & Event Staff Agency

Embassy

“Embassy” Hostess & Event Staff Agency

Embassy to profesjonalna agencja hostess i hostów skupiająca sumienne, pracowite oraz kreatywne osoby, które doskonale sprawdzają się w rolach reprezentacyjnych. W sposób profesjonalny pomagają firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku, wzmacniają promowane marki oraz wspierają sprzedaż.

PizzaPortal.pl

pizza-portal PizzaPortal.pl – serwis oferujący zamawianie jedzenia online. Portal współpracuje już z ponad 2,500 restauracjami w ponad 300 miastach w całej Polsce i wciąż poszerza swoją ofertę. Proponuje swoim klientom potrawy kuchni z całego świata. Od włoskich przysmaków, wśród których króluje pizza po dania azjatyckie, kebab czy tradycyjne polskie smaki.

Hotel Novotel Łódź Centrum

Hotel Novotel Łódź Centrum Hotel Novotel Łódź Centrum łączy funkcjonalne wnętrza, nowoczesny design i innowacyjną technologię. Hotel znajduje się w samym sercu Łodzi, w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych miasta, w tym słynnej ulicy Piotrkowskiej. Jest skomunikowany z lotniskiem i dworcem kolejowym oraz biznesowymi częściami miasta (centrale firm, fabryki, strefa ekonomiczna). Położenie sprawia, że hotel jest miejscem dla wizyt turystycznych i biznesowych. Hotel Novotel Łódź Centrum posiada w ofercie Fitness In Balance by Novotel oraz usługę bezpłatnego wypożyczania rowerów. Dostępność wielu dróg rowerowych gwarantuje możliwość szybkiego przemieszczania się między różnymi częściami i atrakcjami miasta.

Hala Expo Łódź

Hala Expo Łódź Spółka istnieje od 1989 roku. Do stycznia 2013 roku działaliśmy jako Międzynarodowe Targi Łódzkie Sp. z o.o., następnie jako Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ Sp. z o.o., a od 13 września 2013 roku funkcjonujemy jako EXPO-ŁÓDŹ Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego (w 1993 roku byliśmy w gronie członków założycieli Polskiej Korporacji Targowej, która od 2006 roku działa jako Polska Izba Przemysłu Targowego) oraz Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

Piękna Strefa

Strefa Piękna Strefa Pięna Źródłem piękna jest natura, my tylko pomagamy odkryć Twój naturalny blask.
W komfortowej atmosferze naszego salonu, dzięki wyjątkowym zabiegom pielęgnacyjnym i oryginalnej stylizacji poczujesz się po prostu Piękna.

OWOCNI Spółdzielnia Socjalna

OWOCNI Spółdzielnia Socjalna OWOCNI Spółdzielnia Socjalna to grupa młodych osób, która za wyzwanie stawia sobie rozpowszechnienie kultury picia świeżo wyciskanych soków i propagowanie zdrowego stylu życia.OWOCNI to pijalnia soków oraz mała, lokalna tłocznia w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 116.Soki są wytwarzane metodą rzemieślniczą według unikalnych receptur.Owocni, oryginalne smaki soków serwują we własnym lokalu oraz na targach z regionalną żywnością. W ofercie firmy znajdują się soki w opakowaniach 3 i 5 litrowych.Swoją ofertę kierują do osób dbających o zdrowie, ceniących wysokiej jakości produkt.

Akademia Zdrowia

Akademia Zdrowia Akademia Zdrowia działa na rynku edukacyjnym od 16 lat. Posiada uprawnienia szkoły publicznej. Oferuje największą liczbę kierunków kształcenia dostosowanych do współczesnego rynku pracy. Gwarantuje nowoczesne zaplecze dydaktyczne, duży nacisk na praktykę, przyjazną atmosferę i indywidualne podejście do Ucznia. Zapraszamy!!!

Przychodnia Zdrowia Malinowa

Przychodnia Zdrowia Malinowa Przychodnia Zdrowia Malinowa jest placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Łodzi. Oferuje bezpłatną opiekę zdrowotną – Przychodnia Lekarzy Rodzinnych działająca w ramach kontraktu z NFZ prywatną opiekę medyczną ponad 30 lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, świadczenia medyczne w kameralnych, przyjaznych warunkach, wiele akcji obejmujących badania profilaktyczne dla dorosłych oraz dla dzieci.

Michał Borowski

Michał Borowski Michał Borowski. Fotografia… moja największa pasja. Niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju chwila, którą można narysować światłem. Oprócz zdjęć okolicznościowych wykonuję również zdjęcia dla firm: z mitingów, konferencji prasowych, ważnych wydarzeń biznesowych. Zajmuję się również fotografią reklamową. Do powierzonych mi zleceń podchodzę z pełnym zaangażowaniem i zapałem. Wieloletnie doświadczenie i wykształcenie pozwala mi wykonywać moją pracę na najwyższym poziomie. Staram się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających, lubię kiedy klienci stawiają wysokie wymagania, wysoko zawieszają poprzeczkę.
Co mnie wyróżnia? – profesjonalizm, duże zaangażowanie, szybkość realizacji powierzonych mi zleceń. 100% zadowolonych klientów – o których śmiało mogę powiedzieć stali klienci. Działam przede wszystkim szybko, tak abyście Państwo w możliwie najkrótszym czasie otrzymali zrealizowane zlecenie. Staram się poznać wszystkie potrzeby i wymagania moich klientów, aby w możliwie najszerszym zakresie zrealizować Państwa oczekiwania. Wykonuję usługi i realizuje zlecenia na terenie całej Polski.

Witold Buraczyński

Witold Buraczyński Praktyk biznesu HRP Excellence, doradca biznesowy, Menedżer. Zaangażowany w zarządzanie projektami budowlanymi oraz zarządzaniem przedsiębiorstwami o różnej skali działalności oraz strukturach organizacyjnych. Dotychczas zaangażowany w projekty: rozbudowy Huty szkła, budowy i uruchomienia fabryki styropianów i odlewów aluminiowych, przygotowania we wstępnej fazie projektu urbanistycznego Nowe Centrum Łodzi. Ponadto zaangażowany w zarządzanie procesami zakupowymi, operacyjno-finansowymi w branżach produkcji i handlu. Zdobyte doświadczenie z różnych obszarów aktualnie wykorzystuje w doradztwach grupowych oraz indywidualnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstwa jak również przedsiębiorstw ekonomii społecznej

Marta Rolnik-Warmbier

Marta Rolnik-Warmbier Psycholog, trener specjalizujący się w radzeniu sobie ze stresem oraz emocjami poprzez pracę z ciałem. Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji działań dedykowanych menadżerom z obszaru work-life balance. Zajmuje się profilaktyką i efektywnymi sposobami przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu wśród managerów. Specjalizuje się w pracy z kadrą zarządzającą nad przeformułowaniem ich sytuacji zawodowej i osobistej w kontekście odczuwania nadmiernego stresu. Wykładowca podyplomowych studiów Politechniki Łódzkiej.

Monika Kostrzewska

Monika Kostrzewska Specjalista w obszarze projektowania procesów szkoleniowych i rozwojowych w dużych organizacjach. Posiada 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów dla klientów korporacyjnych w obszarach związanych z podnoszeniem kompetencji pracowników. Obecnie specjalizuje się w optymalizacji procesów rozwojowych przy wykorzystaniu nowoczesnych form szkoleniowych. Członek IPMA Polska, koordynator Young Crew Polska na terenie Łodzi.

Agnieszka Forzpańczyk

www.szybkieczytanie.lodz.pl Jestem specjalistką d/s szkoleń i rozwoju zawodowego, dyrektorem regionalny ECU EFEKT, certyfikowanym trenerem szybkiego czytania i doradcą metodycznym w dziedzinie nowoczesnych strategii uczenia się i zapamiętywania, jak również nauczycielem mianowanym, egzaminator maturalny z 10-letnim doświadczeniem pedagogiczno-trenerskim. Jestem autorką wielu warsztatów z dla studentów m.in.: z technik pamięciowych, nowoczesnych metod nauki języków obcych, mind mappingu oraz z rozwoju inteligencji wielorakich.


Andrzej Maciejewski

www.nlptrainings.pl Założyciel, główny trener firmy nlptrainings. Trener NLP z Society of NLP certyfikowany przez samego twórcę NLP- Richarda Bandlera. Trener Transforming Communication certyfikowany przez Richarda Bolstada- twórcę TC. Przeszkolił kilka tysięcy osób, pracując zarówno dla dużych korporacji, jak i małych i średnich firm. Pasjonat ludzkich możliwości. Mentor. Coach. Doradza firmom i korporacjom, motywując, szkoląc, budując zespoły i tworząc modele komunikacji. Andrzej wydobywa z ludzi to, co najlepsze korzystając ze sprawdzonych metod. Łączy ze sobą techniki wzięte z NLP, terapii prowokatywnej, komunikacji transformującej, negocjacji win-win, a wszystko z nutką duchowości. Warsztaty Andrzeja są zawsze pełne humoru, dystansu i praktycznych umiejętności. Dowiesz się o ogromnych możliwościach tkwiących w Tobie, a czas minie niezauważenie. Nie może Cię tam zabraknąć.


MobileMS

www.mobilems.pl MobileMS działa na rynku usług turystycznych od 2008 roku. Sprawnie korzystając z rożnych technologii i rozwiązań, projektujemy i wdrażamy systemy informacyjne na miarę potrzeb klienta. Nasze systemy informacji turystycznej i kulturalnej funkcjonują już w wielu miastach. Z pasją tworzymy innowacyjne rozwiązania, dlatego angażujemy się w projekty, które oferują nowe wyzwania i problemy. Zapewniamy kompleksową usługę – od pomocy w zdobyciu środków, poprzez zaprojektowanie, produkcję i wdrożenie oraz pełną obsługę posprzedażową, gdyż bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za efekt końcowy. Mamy doświadczenie w dużych projektach dla organów administracji oraz klientów biznesowych, a nasze projekty były wielokrotnie nagradzane.


Naturioska

www.nsbeauty.pl NATURIOSKA BEAUTY INSTITUTE to przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie DAY SPA w Łodzi. Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej jest doskonałym miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków ale również niezwyklej i wyjątkowej obsługi.
Tak różnorodna oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym obiekcie. Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce naszych specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów. Po przekroczeniu progu naszego SPA z pewnością odczujesz różnicę i zauważysz, iż dzięki przyjemnej i sprzyjającej atmosferze nie będziesz chciał od nas tak szybko wyjść. W ofercie posiadamy pełną gamę podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych i innowacyjnych zabiegów z wykorzystaniem urządzeń i kapsuł. Dodatkowym atutem z pewnością są konsultacje z dermatologiem, kosmetologiem, dietetykiem, wizażystą czy projektantami i stylistami wizerunku. Film
Gabinet Zdrowej Skóry

www.gabinetzdrowejskory.pl Od listopada 2011r. specjalizujemy się w fototerapii metodą IPL. Z biegiem czasu po wielu rozmowach i sugestiach Klientek postanowiłyśmy rozszerzyć zakres naszych usług. Tak powstał Gabinet Zdrowej Skóry w którym możesz zadbać o dłonie, stopy, twarz, ciało oraz trwale zredukować owłosienie, w czym mamy nieocenione doświadczenie. Profesjonalna i sympatyczna kadra pomoże Ci zadbać o siebie a relaksujący klimat odpręży Twoje ciało i ukoi myśli. Jesteśmy zespołem, który stawia na pełną dyskrecję i intymną atmosferę. Przeprowadzane przez nas konsultacje w formie wywiadu zdrowotnego wykluczą przeciwwskazania oraz pozwolą dobrać zabiegi najbardziej odpowiadające Twoim oczekiwaniom. Stworzyliśmy również specjalne programy lojalnościowe oraz karty stałego klienta, co pozwoli uzyskać najlepsze korzyści dla Ciebie Twojej rodziny i znajomych.


Joya

Moda przemija styl pozostaje rzekła by Coco Chanel. Salon odzieży nowej i używanej serdecznie zaprasza wszystkie Fashonistki pragnące upolować perełki do swojej garderoby.
Braunsejs

www.braunsejs.pl Firma BRAUNSEJS oferuje usługi z zakresu aranżacji wnętrz oraz home staging’u. Ponadto w sklepie internetowym można nabyć unikalne artykuły dekoracyjne do wystroju wnętrz, w tym także różnego rodzaju obrazy. Istnieje również możliwość zamówienia portretów wykonywanych w różnych technikach oraz przedmiotów dekoracyjnych, które mogą być wspaniałym prezentem np. z okazji ślubu, rocznicy, chrzcin, urodzin, imienin, a także na wszelkiego rodzaju inne okazje lub po prostu jako element dekoracyjny wnętrza. Wszystkie przedmioty są jedyne i niepowtarzalne w swoim rodzaju, wykonywane z ogromną starannością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Firma stawia przede wszystkim na jakość i profesjonalizm, abyście Państwo nabywając ich produkty, czuli się wyjątkowo. Sklep internetowy: www.sklep.braunsejs.pl


Betty Lou

www.bettylou.pl W życiu przychodzi taki moment, że czas coś zmienić. Zmiany nie zawsze są złe. Betty Lou to nie tylko wykonywanie makijaży, to również kreowanie wizerunku. Dodatkowo salon wzbogacił swoją ofertę o innowacyjną usługę FISH SPA- naturalny peeling stóp, wykonywany dzięki rybkom z gatunku Garra Rufa.
Salon fryzjerski IMAGE

Powstał w 2000 r. z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze klientów. W naszym salonie możesz liczyć na fachowe doradztwo, pomożemy Ci wydobyć atuty i zamaskować niedoskonałości. Fryzurę dobieramy zawsze do wyglądu i osobowości naszych klientów. Możemy odmienić Twój wizerunek podczas jednej wizyty, bo znamy trendy wyznaczane przez najlepszych stylistów na świecie. Najważniejsze jest, aby fryzura była dopasowana do Twojego stylu i charakteru. Postaramy się zaproponować Ci ciekawe rozwiązania, eksponujące indywidualne piękno każdej osoby. Małgorzata Sidorkiewicz Salon Image


Salome

Szkoła Tańca Salome Zajęcia w Łodzi prowadzimy od 2002 roku; początkowo działo się to pod szyldem Studio Flamenco w Łodzi, a od października 2006 pod nazwą Salome.
Zajmujemy się przede wszystkim tańcem orientalnym i flamenco, ale działalność naszą poszerzamy stopniowo o inne tańce o zbliżonym charakterze. Aktualnie w ramach regularnych kursów proponujemy następujące techniki: taniec brzucha, taniec indyjski (bollywood i bharatanatyam), tribal bellydance (american tribal style i tribal fusion), flamenco, balet (taniec klasyczny), modern jazz, kizomba
Kursy tańca prowadzimy w trybie dwumiesięcznym (w ciągu roku) lub miesięcznym (w wakacje). Organizujemy także warsztaty weekendowe z zaproszonymi gośćmi lub instruktorkami Salome – przeznaczone dla osób które pragną dodatkowych inspiracji lub nie mogą brać udziału w regularnych zajęciach.


Sylmiet Koszule&Umundurowanie

www.sylmiet.pl Producent koszul korporacyjnych i umundurowania dla Policji, Straży Miejskiej Ochrony. Podstawowym celem strategii marketingowej na rynku polskim stało się kształtowanie marki „Sylmiet” nie tylko jako producenta odzieży, ale przede wszystkim marki, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, doradza i pomaga w realizacji indywidualnego „modelu świata” każdego klienta.
Szkoła Tańca Riviera

www.rivieralodz.pl Szkoła Tańca Riviera zaprasza na zajęcia! Zapewniamy wysoki poziom nauczania, oparty na wiedzy i umiejętnościach naszej kadry instruktorskiej oraz dużych możliwościach technicznych jakie dają cztery 100-metrowe sale taneczne. Szkoła Tańca Riviera oferuje szeroki wachlarz zajęć począwszy od tańców towarzyskich (tańce latynoamerykańskie i standardowe), form nowoczesnych (hip hop, street fusion, c – walk, breakdance), sekcji orientalnej (taniec brzucha, triball fusion, folklor arabski) na tańcach solowych
kończąc (salsa, latino, flamenco, jazz, dancehall, samba brazylijska, zumba). Szkoła stawia przede wszystkim na wysoki poziom nauczania oraz wspiera rozwój młodych talentów tanecznych. Łódzka Riviera jako pierwsza w mieście organizowała maratony zumby ; wciąż zaprasza do współpracy najlepszych szkoleniowców z Polski i Europy.


Klub Spadkobierców

www.klub-spadkobiercow.com.pl Restauracja „Klub Spadkobierców” gości swych bywalców w pięciu salach, w tym jedna z efektownym drewnianym barem. Wystrój każdej z nich szokuje swym przepychem bogactwem zdobień, ornamentów i rzeźby, wskazując na wybitny kunszt i pomysłowość rzemieślników, którzy pracowali na zlecenie poprzedniego właściciela. Na szczególną uwagę zasługują sufity, oryginalne piece kaflowe oraz witraże. Budynek przy ulicy Piotrkowskiej 77 z jego wartościami architektonicznymi można bez wątpienia zaliczyć do najwspanialszych zabytków architektury łódzkiego okresu eklektyzmu


Restauracja u Fabrykanta

www.ufabrykanta.pl Klub “U Fabrykanta” mieści się w najstarszym budynku dziewiętnastowiecznego kompleksu fabrycznego Scheiblera, w szacownym i malowniczym sąsiedztwie Muzeum Kinematografii, Szkoły Filmowej i Parku Żródliska.
Wystrój wnętrza ma jedyny w swoim rodzaj charakter “fabryczny” w zgodzie z charakterem całego budynku i całego kompleksu typowego dla dawnej włókienniczej Łodzi.
Podstawą naszej działalności są obiady “domowe” w tym znaczeniu, że menu komponowane jest w oparciu o polską tradycję kulinarną. Nie staramy się również unikać kosmopolitycznych ekstrawagancji, które pozostają w zgodzie z atmosferą otoczenia.


Hotel Andel`s

www.andelslodz.com Pierwszy 4-gwiazdkowy deluxe design hotel w Łodzi oferujący 278 pokoi i apartamentów. Obiekt mieści się w budynku dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego i zlokalizowany jest na terenie kompleksu Manufaktura.Hotel stanowi wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką, dzięki czemu był wielokrotnie nagradzany za wyróżniający się styl i charakter. andel’s Hotel Łódź posiada największe w regionie centrum konferencyjne z 7 salami konferencyjnymi o powierzchni 1 300 m² oraz Salą Balową dla 800 osób. andel’s Hotel Łódź zaprasza do Oscar’s Bar oraz Restauracji Delight, oferujących bogate menu kuchni fusion. Centrum SPA i Fitness skySPAce jest niepowtarzalnym miejscem znajdującym się na najwyższym piętrze hotelu. Goście skySPAce – oprócz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych – mają do dyspozycji oszklony basen z przepięknym widokiem na miasto, sauny suche i parowe, sale do treningu siłowego i cardio, studio masażu i Wellness Bar.


Restauracja u Milscha

www.umilscha.pl Restauracja u Milsha. Stara i zapomniana willa kryje mnóstwo tajemnic. Została zbudowana dla pochodzącego z Saksonii browarnika Teodora Milscha w stylu neorenesansowym wroku 1882. Rodzina Milschów zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Zostałapo nich dawna sala balowa, wieża z zamurowanym wejściem, stare piwnice, zdziczały ogród oraz zagadkowy list.. Czy rodzina Milschów padła ofiarą mściwej konkurencji? Czy śmierć najstarszego syna Milschów i nagłe zainteresowanie spirytyzmem nestora rodu- Teodora Milscha może mieć coś wspólnego z dzisiejszymi wydarzeniami w willi? Te i inne tajemnice poznają Państwo odwiedzając naszą rodzinną restaurację-kawiarnię. Miejsce gdzie w każdą środę tańczy się tango argentyńskie, miejsce gdzie serwujemy najlepszą kawę i czekolady z całego świata. Tutaj poczujesz klimat dawnej Łodzi i spróbujesz wybornej kuchni i win z Prowansji. W dawnej sali balowej odbywają się koncerty, spektakle iluzji a na specjalne zamówienie kolacje z…duchami.


Restauracja & Rezydencja Revelo

www.revelo.pl Restauracja Rezydencja Revelo mieści się w zabytkowej willi wybudowanej w 1925 roku przez łódzkiego fabrykanta Ignacego Rassalaskiego. Wnętrze i wystrój restauracji stylizowany jest na lata 20-te i 30-te XX wieku.Parter budynku zajmują cztery sale dla gości. Sala Wedlowa wyposażona w oryginalny secesyjne meble z pijalni czekolady E. Wedla.
Sala Złota z wytwornym i ekskluzywnym wystrojem doskonale oddaje klimat bogatej fabrykanckiej Łodzi. Kameralna sala Oliwkowa świetnie nadaje się do organizowania niewielkich przyjęć i bankietów. Ciekawym kontrastem dla pozostałych sal jest Sala Bicyklowa ze swoim jasnym i pogodnym wystrojem.
Zachęcam do skorzystania z nowej oferty Restauracji Revelo, ,live cooking”, warsztaty kulinarne, gotowanie w ogrodzie czy wspólne przygotowywanie deseru molekularnego.


Kręgielnia Grakula

www.grakula.pl Bowling to dyscyplina, która od kilku lat z powodzeniem zdobywa w Polsce coraz większe rzesze zwolenników. Naszym celem jest jej promocja, z wyeksponowaniem wymiaru sportowego, integracyjnego i rekreacyjnego. W kręgielni Grakula stwarzamy doskonałe warunki do gry, zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Posiadamy sprzęt uznanych na całym świecie firm, oferujemy profesjonalne obuwie, kule dostosowane wagą do potrzeb gracza. Nasi wykwalifikowani pracownicy postarają się, aby czas spędzony w kręgielni okazał się niezapomnianą, pełną wrażeń przygodą!


Kręgielnia Grakula

www.mscafe.com.pl Klubokawiarnia MS Cafe to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi. Mieści się w budynku Muzeum Sztuki u zbiegu ulic Gdańskiej i Więckowskiego. Niebanalna aranżacja wnętrza nawiązująca do konwencji sztuki Katarzyny Kobro i Władysława Strzemińskiego, ruchome meble oraz połączenie nowoczesnego designu z historycznymi elementami na długo zapadają w pamięć. W ciągu dnia jest oazą spokoju dla naszych gości, wieczorem natomiast można tu w miłej atmosferze odreagować stres minionego dnia przy dźwiękach specjalnie wyselekcjonowanej muzyki oraz najlepszych koktajlach. Szukając miejsca na spotkanie z przyjaciółmi, dyskretną randkę lub poważne rozmowy z kontrahentami przyjdź do nas.


Klub Antrakt

www.antraktclub.pl Klub położony w ścisłym centrum miasta (ul. Zachodnia 95 przy Teatrze Nowym miedzy ul. Piotrkowską, a Manufakturą), mieści się w zabytkowej kamienicy dzięki czemu zachowano oryginalne rozwiązania architektoniczne w połączeniu z elegancką stylistyką i niepowtarzalnym wystrojem czynią z Antrakt Clubu jeden z najbardziej stylowych klubów w Łodzi.
Organizujemy imprezy okolicznościowe np. min. urodziny, imieniny, wieczory panieńskie, kawalerskie, świąteczne, wigilie, wielkanoce, rocznice, spotkania szkolne, przyjęcia ślubne , fuksówki, studniówki, 18stki. itd.
Do dyspozycji naszych gości posiadamy jeden z najlepszych, wysokiej klasy, sprzętów grających, nagłaśniających, oświetlenie dostosowane do dyskoteki, koncertów, karaoke.

Zapraszamy na spotkanie.