Prelegenci Katowice

MARZENA JANKOWSKA – psycholog i trener biznesu, trener warsztatu umiejętności psychospołecznych. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu asertywności, komunikacji interpersonalnej, poznawczych technik radzenia sobie ze stresem (autorski program oparty na koncepcji twardości psychicznej, rozwiązywania problemów i kreatywności, technik prawopółkulowych (szybkiego uczenia się), zarządzania czasem. Prowadzi warsztaty psychospołeczne z elementami aktywizacji i motywacji dla młodzieży, osób niepełnosprawnych i zagrożonych wykluczeniem społecznym, a także treningi motywujące dla wolontariuszy.

W sumie przeprowadziła ponad  3 000 godzin szkoleń i warsztatów.

Prowadzi zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Jest  właścicielem firmy doradczo-szkoleniowej KOMILITON Trening i Rozwój (www.komiliton.pl).

Jest członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu (www.trenerzy.org.pl), wiceprezesem zarządy Stowarzyszenia Wspierania Ekonomii Etycznej „Pro Ethica” oraz członkiem Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych.

MONIKA KINCEL – jest psychologiem i filozofem, kształci się w Szkole Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestat. Jej zainteresowania jako trenera umiejętności psychologicznych skupiają się wokół zagadnień twórczego działania, rozwiązywania problemów oraz kreatywnego wyrażania siebie. Zajmuje się również komunikacja interpersonalną i współpracą w grupie, jako podstawowymi umiejętnościami działania człowieka, będącego przecież istotą społeczną. Ostatnim z obszarów jej działalności jest radzenie sobie ze stresem, które zwłaszcza teraz jest bardzo ważne. Zajmuje się również grami parateatralnymi, sama pisze scenariusze, próbuje wdrażać metody improwizowanego teatru do prowadzonych przez nią szkoleń oraz psychoedukacji. Interesuje się literaturą, uprawia jogę oraz wspinaczkę skałkową.

PATRYCJA MICHALAK – stylistka, wizażystka, pasjonatka mody, a przedewszystkim kobieta przedsiębiorcza. Z wykształcenia jest polonistką, ukończyła również szkołę aktorską. Od 6 lat mieszka na Śląskui to właśnie tutaj zmieniła swoje dotychczasowe hobby związane z modą w świetny pomysł na biznes. Doradza kobietom z całego regionu w odnalezieniu swojego stylu oraz realizuje sesje modowe. Planuje otworzenie własnego atelier, w którym kobiety będą mogły się spotkać nie tylko po to, by poznać tajniki związane z wizerunkiem, ale również wypić kawę w kobiecym gronie. www.patrycjamichalak.pl

KACPER BISANZ –  aktywny przedsiębiorca i trener biznesu, oraz inteligencji finansowej.
Od lat łączy teorie i praktykę pokazując innym, jak w mądry i nowoczesny sposób zarabiać, zarządzać i inwestować pieniędzmi.
Jest właścicielem Klubu Rozwoju (KlubRozwoju.pl), oraz firmy szkoleniowej Business Coaching (BusinessCoaching.net.pl).

Łączy rozwój własnej osobowości i nabywania umiejętności miękkich z twardym biznesowym podejściem.
Z jednej strony doradza i pokazuje “techniczne” aspekty życia i biznesu. Z drugiej zajmuje się coachingiem, czyli pomaga w znalezieniu odpowiedzi nie dając jej bezpośrednio.

Jednocześnie Kacper jest wulkanem energii i potrafi świetnie zmotywować do działania. Dlatego jego szkolenia i warsztaty cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem i popularnością.

Chcesz się czegoś dowiedzieć? Chcesz się czegoś nauczyć? Chcesz się dobrze bawić? Chcesz się zmotywować?
Zobacz jak działa Kacper Bisanz

ELŻBIETA KLIMKIEWICZ – trener biznesu, szkoli z zakresu umiejętności miękkich oraz prowadzi szkolenia sprzedażowe a także warsztaty TYLKO dla KOBIET (różna inspirująca do działania tematyka). Właścicielka firmy SMC BIZNES.     Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania im. gen. J.Ziętka (specjalizacja: handel zagraniczny), studia podyplomowe z zakresu HRM w Szkole Głównej Handlowej, kwalifikacje pedagogiczne, doktorantka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego. Zainteresowania: psychologia, przedsiębiorczość kobiet, pływanie, moda i wiele jeszcze innych obszarów…

Pasje – dzielenie się wiedzą z innymi . Kontakt: eklimkiewicz@wp.pl

MAŁGORZATA JANUR – trenerka WenDo, masażystka, przedsiębiorczyni. Z wykształcenia filolożka polska (ze specjalnością bohemistyka). Ukończyła trzyletnie szkolenie dla trenerek WenDo zorganizowane przez Fundację Kobiecą eFKa oraz niemieckie trenerki szkoleniowe Beate Nitzschke oraz Carolę Heinrich. Warsztaty WenDo prowadzi od 2003 roku.

WenDo (Droga Kobiet) – samoobrona i asertywność dla kobiet i dziewcząt” jest uznaną na świecie metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Droga Kobiet to samoobrona fizyczna połączona z metodą budowania pewności siebie, wymyślona i prowadzona przez wykwalifikowane trenerki WenDo przeznaczona  wyłącznie dla kobiet i dziewcząt.

Adresatkami warsztatów są Panie w każdym wieku niezależnie od stopnia sprawności fizycznej.Celem warsztatów WenDo jest wzmocnienie poczucia własnej wartości, uwrażliwianie na własne potrzeby z nauką wyznaczania osobistych granic, wypracowania odpowiednich sposobów  działania w codziennych, konfliktowych i potencjalnych sytuacjach przemocy.

Więcej informacji: www.wendo.org.pl

ANNA KUBACKA  – jest akredytowanym coachem (ACC)  Międzynarodowej Federacji Coachów (ICF). Specjalizuje się w coachingu w zakresie realizacji celów rozwojowych, budowania ścieżki kariery, prowadzenia trudnych rozmów, motywacji oraz równowagi między życiem prywatnym i zawodowym. Jako coach wykorzystuje zdobytą wiedzę z zakresu HR, swoje dotychczasowe doświadczenia zawodowe w pracy w organizacjach pozarządowych, jednostkach publicznych i korporacjach oraz otwartość, umiejętność aktywnego słuchania i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Coaching, jej zdaniem, polega na pytaniu i szukaniu odpowiedzi, które zmieniają nas i nasze życie. Swoim klientom pokazuje jak być najlepszym sobą i jak wykorzystać maksimum swoich możliwości.
Więcej informacji : www.kubecka.pl

Skomentuj