Partnerzy Ogólnopolscy

Chcesz być partnerem ogólnopolskim projektu Przedsiębiorcza Kobieta?
Wesprzeć nas merytorycznie, ufundować nagrody albo promować nas na terenie całego kraju?
Prześlij ofertę na adres: e.ratajczak@sfbcc.org.pl

My Way

My Way – to polska marka biżuterii, która powstała z myślą o kobietach, aby każdego dnia mogły wyrażać siebie. Modny design produktów połączony z wysoką jakością – to para idealna! Sentencja, którą kierujemy się w codziennym działaniu brzmi: MY FASHION.MY LIFE.MY WAY.
MY FASHION | Bo lubimy modę, stylowe dodatki, łamanie modowych schematów. Kto powiedział, że srebrna czy pozłacana biżuteria musi być klasyczna? Nie bój się eksperymentować, czas wyrazić biżuterią swoją osobowość. Lśnij!
MY LIFE | Wiemy, że warto, mimo przeciwności losu, realizować swoje marzenia. Projektowanie i produkcja własnej biżuterii? To jest możliwe! Wszystko co robimy, robimy z pasji. Kreuj każdy swój dzień, nie bój się wyzwań!
MY WAY | Po prostu…bądź sobą w 100%!

Kobiece Evolucje

Kobiece Evolucje – Kobiece Evolucje to blog dla kobiet, które swoją karierą i biznesem chcą zmieniać świat! Przestrzeń wymiany inspirujących myśli i doświadczeń. Strefa eksploatowania wiedzy, motywacji, inspiracji oraz odwagi do działań. Miejsce, które przyczyni się do poczynienia znaczącego kroku w kierunku zdefiniowania tożsamości zawodowej, wyznaczenia jej drogi, sprecyzowania oczekiwań, stworzenia kariery i biznesu opartego na wartościach i unikalnych umiejętnościach. Naszą misją jest wspieranie i motywowanie kobiet do budowania kariery
i biznesu, które będą odzwierciedleniem ich marzeń.

Naturioska Beauty

www.nsbeauty.pl Naurioska to innowacyjny koncept, zrzeszający wokół siebie najlepsze i najnowocześniejsze salony kosmetyczne, ośrodki SPA, gabinety medycyny estetycznej, odnowy biologicznej czy studia masażu i fitness. Oferujemy wszystkim naszym partnerom wyjątkowy i indywidualny sposób podejścia do dbania o naturalne piękno każdego klienta.

.

.

Onepress-(książki dla biznesu)

OnePress-logo-do-użytku (2)

http://onepress.pl/ Marka Onepress (książki dla biznesu) należąca do Grupy Wydawniczej Helion SA, to lider na polskim rynku w sektorze poradników dla biznesu i książki ekonomicznej. Onepress to publikacje praktyków biznesowych i szkoleniowców przeznaczone dla menadżerów średniego i wysokiego szczebla, jak również dla pracowników nie podejmujących na co dzień decyzji strategicznych. Ukazują się one w pięciu seriach wydawniczych, odpowiadającym grupom docelowym, do których są skierowane.

KarieraPlus.pl

KarieraPlus_logo_bez tła
KarieraPlus.pl– marka na polskim rynku rekrutacyjnym łącząca potrzeby najlepszych studentów i absolwentów oraz pracodawców. KarieraPlus wspiera kandydatów w wyborze właściwej ścieżki kariery oraz inspiruje do podejmowania nowych wyzwań zawodowych. Poprzez portal i branżowe przewodniki karierowe pokazujemy możliwości, a także dostarczamy wyczerpujących informacji nt. pracy, kariery, pracodawców i ich oczekiwań.

4allwomen.pl

4allwoman

www.4allwomen.pl– Portal stworzony z myślą o kobietach. Zdrowa & Spełniona & Aktywna & Piękna – taka powinna być każda współczesna kobieta, aby Wam to drogie Panie ułatwić stworzyliśmy serwis 4allwomen.pl, aby każda z Was znalazła najlepsze firmy w Polsce w jednym miejscu.

Skomentuj