OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

"Sukces jest kobietą" czyli spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety w Rzeszowie

Marzysz o tym żeby założyć własną firmę? Chciałabyś przerodzić swoją pasję w źródło dochodu?

Zrób pierwszy krok! Przyjdź na nasze spotkanie a poznasz historie kobiet, które osiągnęły sukces w biznesie. Dowiesz się również jak kształtować swój wizerunek zawodowy oraz jak odżywiać się zdrowo. A podczas przerwy networkingowej nawiążesz znajomości.

Prelegentkami tegorocznej edycji Przedsiębiorczej Kobiety w Rzeszowie "SUKCES JEST KOBIETĄ" będą:

Iwona Lis - modelka, założycielka marki perfum Fox Perfumes. Podczas prelekcji opowie o tym jak przerodzić pasję w dochodowy biznes.

Justyna Faliszek - wizażystka - stylistka, psycholog i trener. Prowadzi wykłady w szkole wizażu i stylizacji Maquillage Art w Rzeszowie z zakresu stylizacji, analizy kolorystycznej i psychologii wizerunku. Temat prelekcji: "Dress code w biznesie - warsztat kreowania własnego wizerunku".

Paulina Kawa - trenerka jogi śmiechu i zdrowia, propaguje świadomą profilaktykę zdrowia, autorka bloga www.liferoots.pl, pomysłodawczyni organizacji Life Roots i Klubu Świadomego Życia. Ambasadorka Kampanii Żyję Świadomie. Temat jej prelekcji to " Poznaj smak zdrowia ".

Marta Półtorak - Prezes Zarządu Marma Polskie Folie, właścicielka CH Millenium Hall, Prezes Zarządu Develop Investment Sp. z o.o oraz laureatka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2010 w kategorii działalność gospodarcza. Podczas wystąpienia opowie o tym " Jak przebić się przez szklany sufit? ".

Dla naszych uczestniczek przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów wydarzenia. Dodatkowo zaserwujemy przepyszne zdrowe przekąski, które będą zrobione własnoręcznie przez naszą specjalistkę od zdrowego stylu życia Paulinę Kawę. 

Zapraszamy serdecznie wszystkie kobiety począwszy od studentek po osoby aktywne zawodowo! 

Zapisy na stronie: https://sukces-jest-kobieta.evenea.pl

Pośpieszcie się! Liczba miejsc ograniczona. Smile

Powrót

Partnerzy główni

Partnerzy

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 508 458 010

Projekt strony

www.bzzzworks.com