OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Misja

"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.
Przedsiębiorcza Kobieta to projekt odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

Jak wyglądają nasze spotkania?

Spotkania odbywają się cyklicznie – średnio raz w miesiącu i każde z nich składa się z części szkoleniowej bezpośrednio związanej z obowiązującym tematem (2,5 h), części inspirującej (1h) polegającej na rozmowie z kobietą sukcesu oraz przerwy integracyjnej, a niejednokrotnie również atrakcji takich jak np. pokazy taneczne. Taka forma pozwala na stworzenie wydarzeń atrakcyjnych i wyjątkowych, na których każda kobieta może znaleźć coś dla siebie – rozwijać się, poznać ciekawych ludzi i spędzić miło czas.

Kim są uczestniczki naszych spotkań?

Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety chcące rozwijać swoją osobowość, zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości. Celem Projektu jest, aby kobiety nie bały się własnych możliwości i umiały je efektywnie wykorzystywać.

Partnerzy główni

SFBCC istnieje od 2001 roku i w chwili obecnej działa w 21 Regionach Polski. Zrzesza ok. 450 członków, których misją jest propagowanie idei przedsiębiorczości w środowisku młodych osób, chcących się rozwijać. Jako część największej organizacji lobbingowej w Polsce – Business Centre Club – ma możliwość stworzenia platformy łączącej doświadczonych przedsiębiorców,z osobami, które rozpoczynają swoją drogę do kariery. Dzięki temu realizowane projekty wychodzą naprzeciw oczekiwaniom odbiorców i stanowią rzetelne i atrakcyjne narzędzie do rozwoju przedsiębiorczości uczestników.

Partnerzy

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 508 458 010

Projekt strony

www.bzzzworks.com