OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Poznań

 • Przedsiębiorcza Kobieta bez granic: wypracuj wymarzoną karierę!

  "Szklany sufit". Zjawisko, którego żadnej przedsiębiorczej kobiecie nie trzeba tłumaczyć.Każdego dnia w świecie biznesu, kobiety walczą o swoje prawa

  i starają się pokonywać,pozornie niewidoczne, bariery w rozwoju swojej kariery zawodowej.

  Podczas tegorocznej edycji Przedsiębiorczej Kobiety w Poznaniu, będziemy Was inspirować
  i zachęcać do pokonywania wszelkich niedogodności stawianych przez świat biznesu.
  Dlatego już 29 listopada br. zapraszamy Was do Pub Słodownia Stary Browar na pierwsze
  spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety!


  Ale to nie wszystko! Poza prelekcjami przygotowaliśmy dla naszych uczestniczek coś specjalnego!
  Welcome packi i losowanie nagród jeszcze bardziej umilą atmosferę.
  Zapewniamy, że dzięki naszym partnerom, żadna z Was nie wróci do domu bez upominku. 

  czytaj wiecej

  Link do wydarzenia:

  https://www.facebook.com/events/1692025721088297/

  Zapisy na: http://kobieta-bez-granic.evenea.pl/

  prowadzi: Monika Zygmunt - Jakuć, Ania Kruk
  29.11.2016

  Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar
  ul. Półwiejska 42, Poznań

 • PASJA - BIZNES - SZTUKA. V URODZINY PRZEDSIĘBIORCZEJ KOBIETY.

  Drogie Panie,

  Dotychczasowa edycja Projektu Przedsiębiorcza Kobieta 2014/2015 dobiega końca. Z tej okazji, mamy zaszczyt zaprosić Was na V Urodziny Projektu – Ogólnopolską Konferencję w Poznaniu, która odbędzie się pod hasłem: PASJA – BIZNES – SZTUKA.

  V Urodziny Przedsiębiorczej Kobiety, to nietypowe wydarzenie. Jako Gości Specjalnych zaprosiłyśmy Przedsiębiorcze Kobiety z całej Polski, które podczas panelu dyskusyjnego, odpowiedzą na wiele interesujących pytań związanych z biznesem, sztuką, pasją… Dodatkowo, przewidujemy wiele niespodzianek!

  PLAN WYDARZENIA:

  Data: 29 maja 2015 (piątek)

  Czas: 17:30 – 21:30

  Miejsce: City Park Residence, DOM 88, Poznań

  Plan:
  17.30-17.45 – rejestracja uczestniczek
  17.45 – oficjalne rozpoczęcie 
  18.00 – 19.15 – panel dyskusyjny:  (Maggie Haese, Paulina Wycichowska, Karolina Cwalina, Patrycja Szebla, Monika Knap) 
  19.15-20.00 – prelekcja Anny Kupisz-Cichosz „Firma jest kobietą” 
  20.00-20.20 – przerwa kawowa
  20.20-20.40 – prelekcja Barbary Cabaj (CEO Boutique Bielizny)  + mini pokaz bielizny– „Odkryj swoją kobiecość”
  20:40-20:50 - "Jak żyć w XXI wieku" dzisiejszej kobiecie to propozycja dla odważnych i świadomych własnych celów i oczekiwań osób. (Grzegorz Król)  
  20.50-21.00 – koncert Dominiki Groberskiej
  21.00-21.30 – losowanie upominków od Partnerów,  podziękowania, oficjalne zakończenie

  Bilety za jedyne 25 zł/os.!
  ________________________________________________________________  Wśród Gości Specjalnych będą:

  MAGGIE HAESE:

  Manager, kreatorka i międzynarodowy ekspert w zarządzaniu karierami sław, talentów i modelek. Właścicielka Firmy Magteam Model Management (www.magteammodels.com).    W branży od ponad 25 lat w USA, a obecnie również w Polsce.

  Sędzia prestiżowych konkursów i konwencji modelingowych. Współpracuje z najbardziej znanymi agencjami modelek na świecie. Odkrywca wielu międzynarodowych talentów i modelek.

  Obecnie, jako manager, prowadzi globalne kariery top modelek takich jak: Alexy Luczak (pierwszej Polki występującej w Japońskiej Telewizji Śniadaniowej PON w języku japońskim); Amandy Streich (pierwszej i jedynej Polki biorącej udział w światowej kampanii Guess Marciano 2013 oraz pierwszej polskiej Playmate w USA; Soni Niekrasz (pierwszej Polki która została twarzą konceru The Wall solisty grupy Pink Floyd, Rogera Walters na ostatnim koncercie (lunched) inaugurujacym w Madison Square Garden NYC oraz występujacej w teledysku Empire State of Mind z JAY Z  i  Alicja Keys.

  W Polsce współpracowała m.in. z Julią Pietruchą, Renata Piotrowska, Rozalią Mancewicz.

  Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacjach telewizyjnych oraz w produkcji i organizacji konkursów piękności: w USA m.in. konkurs Mrs. World Paegant. W Polsce uczestniczyła w organizacji konkursów Miss Polonia w Warszawie, w których udział brały m.in. Aneta Kręglicka, Karina Wojciechowska czy Joanna Michalska.

  Ukończyła studia filmowe, video i przekazu na University of New York. Nakręciła wiele filmów krótkometrażowych prezentowanych na festiwalach filmowych. Była współproducentem filmu fabularnego „Love", który swoją premierę miał na Tribeca Film Festival NYC i festiwalach filmowych w Wenecji. Film cieszył się dużym uznaniem krytyków oraz zdobył nagrody w Barcelonie, Genewie i Tiburon. Na podstawie filmu powstała sztuka teatralna oraz wydano DVD. Była również współproducentem wielokrotnie nagradzanego filmu Zenith, ktory mozna bylo ogladac w kinach USA .

  W latach 2004 - 2009 jako współwłaściciel i partner Mike Beaty (ikony show-biznesu, nagrodzonego najwyższymi honorami w INTERNATIONAL HALL OF FAME 1985 roku) brała udział w MB EXPO (www.modelandtalentexpo.com), najstarszej i najbardziej prestiżowej konwencji w Dallas TX, kreującej supermodelki i gwiazdy. Jako profesjonalny sędzia, co roku bierze udział w konwencjach modelek i talentów IMTA w Nowym Jorku i Los Angeles, w trakcie, których odkryto takie talenty jak Katie Holmes, Ashton Kutcher, Eva Longoria, Jessica Biel, Ashley Greene i wiele innych.

  PAULINA WYCICHOWSKA

  Polska tancerka, solistka Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, pedagog tańca i choreograf, córka Ewy Wycichowskiej – Dyrektor Polskiego Teatru Tańca.

  Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu (1995) i London Contemporary Dance School at The Place (1998), gdzie studiowała taniec współczesny w wymiarze wykonawczym, pedagogicznym i choreograficznym. Stypendystka British Council, danceWEB, ASEF - Asian Europe Foundation i Marszałka Województwa Wielkopolskiego, laureatka Nagrody Miasta Poznania dla Młodych Twórców (2001), prestiżowego stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Młoda Polska (2011) i stypendium dla twórców (2013).

  Od 1998 roku Paulina jest związana z Polskim Teatrem Tańca w Poznaniu. Jest również pedagogiem i wykładowcą, a także autorką ponad dwudziestu dzieł choreograficznych, w tym pięciu dużych, pełnowieczorowych, autorskich spektakli. Swoje prace realizowała w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech - prezentowano je na różnych scenach polskich i zagranicznych.
  http://www.wycichowska.pl/ 

  KAROLINA CWALINA

  Professional Certified Coach w ICF - PCC ICF. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek International Coach Federation (ICF). Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.Założycielka firmy szkoleniowo - coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie”, który oferuje szeroki program warsztatowo - szkoleniowy. Specjalista w zakresie prowadzenia life coachingu, który wpływa na podniesienie jakości stylu życia. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywi- dualnymi jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych w wielu firmach oraz wystąpieniach publicznych.Współautorka artykułu „Prawne uwarunkowania Coachingu” ukaza- nego w Coaching Review nr 1/2013.W 2015 roku rozpoczęła współpracę w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku na kierunku MBA. Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompe- tencji pracowników: zarządzanie czasem, organizacja, wiara we własne możliwości, praca w zespole (team coaching), motywacja,wytrwałość.

  MONIKA KNAP

  Magister Zarządzania Potencjałem Społecznym na Uniwersytecie Warszawskim. Współwłaściciel i Prezes licencjonowanej firmy doradztwa personalnego KNAP Consultants Sp. z o.o. Prezes Zarządu Fundacji Business Boutique. Posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z największymi międzynarodowymi korporacjami. Od 2008 roku jest Certyfikowanym Konsultantem Insights Discovery. Była Ekspertem Business Center Club ds. rynku pracy i polityki zatrudnienia. Od 2010 roku jest Członkiem International Search Partners Association (ISPA). Od 2014 roku posiada Członkostwo Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Na portalu Agaty Młynarskiej prowadzi "Poradnik Ona i praca”. Pasjonatka muzyki klasycznej i podróży do słonecznej Italii. Prywatnie mężatka, ma dwójkę dzieci.

  PATRYCJA SZEBLA

  Kierownik Produkcji w Klawiter Media. Swoją karierę zawodową rozpoczęła 7 lat temu stażem w TVP. Przez ostatnie 3 lata kierowała produkcjami reklamowymi i telewizyjnymi, m.in. dla TVN Turbo. Obecnie oprócz organizacji planów zdjęciowych, zarządza multi channelem technologicznym na YouTube. Zafascynowana ideą short films, chce kontynuować pracę z obrazem przenosząc go z telewizji do przestrzeni internetu.
  Prowokuje ludzi do działania.

  7 lat temu - związała się z TVP
  2 lata - pracowała jako asystent wydawcy programu śniadaniowego
  8 miesięcy - mieszkała we Włoszech kształcąc się z zakresu formatów reklamowych i telewizyjnych

  3 lata - tyle pracuje w Klawiter Media jako Kierownik Produkcji.
  W tym czasie kierowała każdym z etapów preprodukcji, produkcji i postprodukcji:

  kilkuset short filmów video
  kilkudziesięciu reklam internetowych
  2 programów telewizyjnych (TV4 i TVN Turbo)
  1 reklamy tv.

  Od 2 miesięcy przechodzi szkolenia w Google Polska.
  Od miesiąca prowadzi swój kanał na YouTube.
  Od zawsze uważa, że każdy jest swoim start-upem.


  Profil biznesowy - LinkedIn - https://www.linkedin.com/pub/patrycja-szebla/95/811/297
  YT - https://goo.gl/MMOVfh
  Twitter - https://twitter.com/szebla

   

  ANNA KUPISZ-CICHOSZ

  Pomysłodawczyni inicjatywy Firma jest Kobietą, współwłaściciel spółki Softway, doradca zarządu w jednej ze spółek operującej na rynku nieruchomości, przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu i Coachingu, negocjator, coach, trener, ekonomista i psycholog. Sama określa się mianem Przedsiębiorcy.

  Ukończyła Szkołę Coachów Grupy Trop oraz Szkołę Trenerów Biznesu Grupy TROP. Jest absolwentką autorskiego programu Grupy Trop „Trener Rozwoju Organizacji przyszłości” oraz programu „U!Lider” dla przedsiębiorców, liderów oraz osób zarządzających w organizacjach, który obecnie współprowadzi. Ponadto jest absolwentką studiów magisterskich w Szkole Głównej Handlowej oraz na Wydziale Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim.

  Swoje pierwsze szlify związane z pozyskiwaniem klientów i prowadzeniem mikrofirmy zdobywała już podczas studiów a pierwszą spółkę założyła w wieku 25 lat. Kilka lat temu zdecydowała się  połączyć swoje doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz  zainteresowania.

  Dlatego od 4 lat uczestniczy w wydarzeniach dla przedsiębiorczych kobiet. Inspiruje, wspiera oraz pomaga kobietom rozwijać ich biznesy oraz organizuje własne seminaria, warsztaty i webinaria o zasięgu ogólnopolskim. W samym 2014 r. gościła na 5 biznesowych konferencjach dla Kobiet.
  Pomogła rozwinąć firmy ponad 90 kobietom, z ponad 400 konsultowała rozwój ich biznesu.

  BARBARA CABAJ

  Prezes Zarządu w Ab OVo Lingerie. Właściciel sieci Boutique Bielizny - szybko rozwjąjącej się w galeriach handlowych. Claim marki Boutique Bielizny to „Odkrywamy Twoją kobiecość”.  

  Barbara Cabaj - Jest najlepszym przykładem tego, że jeśli się chce i wierzy w swój sukces, można zrobić wszystko!

  Od 2009 roku jest pomysłodawcą, prezesem i właścicielką AB OVO LINGERIE S.A. - wyłącznego dystrybutora bielizny w Polsce, Czechach i Słowacji takich marek jak: Berlei, Gossard, Marlies, Dekkers i wiele innych. Jest także właścicielką sieci sklepów Boutique Bielizny.

  Więcej informacji na:
  boutiquebielizny.com i facebook.com/BoutiqueBielizny

   Grzegorz Król - od 15 lat naturoterapeuta, współautor "Programu 
   Kształtowania Sylwetki i Odchudzania", masażysta.
   Kiedyś - człowiek na rencie inwalidzkiej, dzisiaj - człowiek aktywny, 
   jeżdżący na nartach, konno, mocno zaangażowany w profilaktykę zdrowia i 
   życia.
   
   "Jak żyć w XXI wieku" dzisiejszej kobiecie to propozycja dla odważnych i świadomych własnych celów i oczekiwań osób.

  PARTNER STRATEGICZNY:
   

  PARTNER MEDIALNY
   


  prowadzi: Agnieszka Kłos & Konrad Koterba
  29.05.2015
  29 zł

  City Park Residence, DOM 88, Poznań

 • Kobieta - mistrzyni zarządzania.

  a

  KOBIETA - MISTRZYNI ZARZĄDZANIA

  Niemal codziennie stajemy w obliczu  wielu wyzwań, zarówno szans jak i problemów. Z jednej strony, Przedsiębiorcza Kobieta dąży do zwiększania efektywności zarządzania (czy to kadrą, zleceniami
  w pracy, projektami na studiach, czy też obowiązkami domowymi i rodziną). Z drugiej, natłok przytłaczających obowiązków, może prowadzić do zamkniętego, błędnego koła odkładania spraw
  „na później”, co zwane jest ‘prokrastynacją’. Ile razy zdarzyło Ci się odłożyć coś na jutro?
  Praca, studia, dom -  wszystko to wymaga odpowiednich, konkretnych sposobów zarządzania.

  Rozwiązaniem i odpowiedzią na powyższe dylematy jest najbliższe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety
  w Poznaniu, które odbędzie się  29 kwietnia w restauracji Czerwone Sombrero, pod hasłem: „Kobieta – mistrzyni zarządzania”.

  PROGRAM

  „Mistrz – prokrastynacji” – warsztat.

  Na początku, Bartosz Zieleźnik, certyfikowany coach IIC, poprowadzi warsztat „Mistrz prokrastynacji” -  
  w szczególności dla osób borykających się z uciążliwą skłonnością do odkładania, czyli
  „odjutryzmem”, a pragnących odzyskać kontrolę nad swoją celową aktywnością, bez stosowania skomplikowanych procedur.

  Podczas warsztatu poruszone zostaną kwestie:

  • - prokrastynacji jako nawyku, 
  • - technikach antyprokrastynacyjnych
  • - konflikcie celów i dążeń,
  • - konfliktach decyzyjnych,
  • - świadomych wyborach i rezygnacjach, 
  • - perfekcjonizmie, 

   Zdemaskowane zostaną też „bajki prokrastynacyjne.”

   

  Jak ruszyć z miejsca? Odpowiedź na to pytanie zostanie uzyskana dzięki metodzie Kaizen, GTD, DIN oraz autorskiej metodzie „diety” prokrastynacyjnej”.                                                                  

  „Pani Prezes – Pierwsza Dama w zarządzie."

  Którędy wiedzie droga do bycia Kobietą w roli Prezesa Zarządu? Jakie są sposoby na efektywne zarządzanie? Jak doskonalić swoje umiejętności w dążeniu do sukcesu? O tym, i o wielu innych biznesowych kwestiach opowie Gość Specjalny spotkania, Kobieta – Prezes Zarządu - pani Natalia Kaczmarek, dzieląc się z Uczestniczkami wskazówkami i radami.

  Na Uczestniczki czekają niespodzianki! Zapraszamy!

  AGENDA SPOTKANIA:

  17:50 - 18:00    - rejestracja uczestniczek
  18:00 - 19:30    - przywitanie uczestniczek oraz rozpoczęcie warsztatu przez Pana Bartosza Zieleźnika 
  19:30 - 20:00    - przerwa networkingowo-cateringowa
  20:00 - 21:00    - wystąpienie Gościa Specjalnego - Pani Natalii Kaczmarek
  21:00 - 21:15    - podziękowania, losowanie upominków i pożegnanie uczestniczek

  BILETY 

  Studentki: 19 zł
  Bilet normalny: 25 zł
  Pakiet 3 Panie: 60 zł 

  Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez zakładkę ZAPISY.

  PRELEGENT

  BARTOSZ ZIELEŹNIK

  b

  Bartosz Zieleźnik - trener rozwoju osobistego. Certyfikowany coach IIC (International Institute of Coaching), założyciel Coachingowej Grupy Wsparcia w Poznaniu, wychowanek i partner biznesowy
  Noble Manhattan Coaching. Uczy, szkoli i inspiruje prowadząc warsztaty i szkolenia w całej Polsce.
  Aktywnie wspiera rozwój ludzi jako osobisty life i business coach pod każą szerokością geograficzną. Z wykształcenia anglista, doświadczenie w pracy z zespołami zdobywał pracując jako redaktor naczelny. Metodyk i audytor językowy, pasjonat metod nauczania i uczenia się. Obecnie zajmuje się wsparciem deweloperskich w Grupie Allegro jako Scrum Master oraz prowadzi własną firmę szkoleniową.

  GOŚĆ SPECJALNY

  NATALIA KACZMAREK

  k

  Natalia Kaczmarek Przedsiębiorca, Trener biznesu, certyfikowany coach, Od 2005 roku właściciel 
  firmy Aberos. Współpracuje z wiodącymi przedsiębiorstwami w zakresie podnoszenie umiejętności
  kadry kierowniczej i menedżerskiej oraz pracowników niższego szczebla. Absolwentka Wydziału
  Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Swoje doświadczenie wiąże z zainteresowaniami, z zakresu komunikacji w biznesie, profesjonalnej obsługi klienta, sprzedaży, zarządzania czasem oraz biznesowego savoir-vivru. Od lat prowadzi liczne szkolenia w oparciu o praktyczną wiedzę zdobytą poprzez doświadczenie biznesowe. Specjalizuje się również w coachingu indywidualnym dla kadry kierowniczej i menedżerskiej. Sesje coachingowe opiera o metodę CoachWise. Dodatkowo od 2012 roku zarządza grupą pracowników w Akademii Kierowcy – Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy. Swoje dotychczasowe doświadczenie wykorzystuje we współpracy z ludźmi. Jest profesjonalna, drobiazgowa i potrafi zarządzać własnym czasem. W życiu kieruje się intuicją i ponadczasowymi rozwiązaniami.

  www.aberos.pl 

  ZAPRASZAMY! :)


  PARTNERZY:

   

   

  prowadzi: Agnieszka Kłos
  29.4.2015
  19zł- studencki , 25zł- normalny, 60zł- 3 osoby-pakiet

  Czerwone Sombrero, Piekary 17

 • Motywacja – przepis na sukces! Dzień Kobiet z Przedsiębiorczą Kobietą Poznań.

  MOTYWACJA - PRZEPIS NA SUKCES! DZIEŃ KOBIET Z PRZEDSIĘBIORCZĄ KOBIETĄ POZNAŃ.

  Ile razy zdarza się, że masz ambitnie wyznaczony cel, zaprojektowany plan działania i wielkie marzenia, do których spełnienia jednak… brakuje motywacji? Determinacja w działaniu - to słowa klucze najbliższego spotkania Przedsiębiorczej Kobiety Poznań.

  Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowałyśmy dla Ciebie niezwykle inspirujące wydarzenie. Zrób prezent dla samej siebie i przyjdź po sporą dawkę motywacji. Pielęgnacja rozwoju osobistego to wszak kosmetyczny podarunek dla ducha subtelnej kobiecości, a zarazem dawka energii dla Kobiety Przedsiębiorczej.

  Podczas spotkania, wystąpią dwie niezwykłe Panie:
  - Magdalena Sokołowska-Leger - Coach i trener umiejętności psychospołecznych i edukacyjnych oraz
  - Dorota Kośmicka-Gacke -jedna z najbardziej cenionych producentek filmowych w kraju

  Gwarantujemy SKUTECZNĄ dawkę MOTYWACJI, INSPIRACJI. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na spotkanie 4 marca!

  Zgłoszenie wyślij korzystając z zakładki ZAPISY.  

   

  czytaj wiecej

  MOTYWACJA - PRZEPIS NA SUKCES! DZIEŃ KOBIET Z PRZEDSIĘBIORCZĄ KOBIETĄ POZNAŃ.

  Ile razy zdarza się, że masz ambitnie wyznaczony cel, zaprojektowany plan działania i wielkie marzenia, do których spełnienia jednak… brakuje motywacji? Determinacja w działaniu - to słowa klucze najbliższego spotkania Przedsiębiorczej Kobiety Poznań.

  Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowałyśmy dla Ciebie niezwykle inspirujące wydarzenie. Zrób prezent dla samej siebie i przyjdź po sporą dawkę motywacji. Pielęgnacja rozwoju osobistego to wszak kosmetyczny podarunek dla ducha subtelnej kobiecości, a zarazem dawka energii dla Kobiety Przedsiębiorczej.

  Podczas spotkania, wystąpią dwie niezwykłe Panie: 
  - Magdalena Sokołowska-Leger - Coach i trener umiejętności psychospołecznych i edukacyjnych oraz 
  - Dorota Kośmicka-Gacke - jedna z najbardziej cenionych producentek filmowych w kraju!

  Gwarantujemy SKUTECZNĄ dawkę kobiecej MOTYWACJI, INSPIRACJI i DETERMINACJI. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przyjdź na spotkanie 4 marca! 

  Zgłoszenie wyślij korzystając z zakładki ZAPISY.  

  Studentki: 19 zł
  Bilet normalny: 25 zł
  Pakiet 3 Panie: 60 zł 

  AGENDA SPOTKANIA:

  18:00 - 18:15    - rejestracja uczestniczek
  18:15 - 19:45    - przywitanie uczestniczek oraz rozpoczęcie warsztatu przez Panią Magdalenę Sokołowską-Leger 
  19:45 - 20:10    - przerwa networkingowo-cateringowa
  20:10 - 21:00    - wystąpienie Gościa Specjalnego - Pani Doroty Kośmickiej-Gacke
  21:00 - 21:15    - podziękowania, losowanie upominków i pożegnanie uczestniczek
   
   MAGDALENA SOKOŁOWSKA-LEGER

   

  Coach i trener umiejętności psychospołecznych i edukacyjnych, lektor języka francuskiego.

  Z wykształcenia doradca zawodowy i personalny, Romanistka.

  Od 2,5 roku kobieta przedsiębiorcza- właścicielka firmy MELIORES Centrum Rozwoju Osobistego oraz mama 4-letniego chłopca, którego sama nazywa specjalistą ds. negocjacji.

  Towarzyszy, wspiera i dopinguje we wszelkiego rodzaju zmianach osobistych, edukacyjnych i zawodowych. Szkoli w firmach i szkołach z zakresu efektywnej pracy zespołowej, komunikacji interpersonalnej, oraz motywacji do działania i do nauki. Jej naturalnym środowiskiem jest indywidualny coaching z klientem, który –jak twierdzi- jest okazją by zdjąć maski i płaszczyki, którymi odziewamy się każdego dnia. Pracę trenera traktuję jako wyzwanie dla swojej introwertycznej natury bo wychodząc ze swojej strefy komfortu  czuje, że się rozwija.


  Od niedawna realizuje swoje trenerskie marzenie i organizuje WARSZTATY PRZY KAWIE dla wszystkich chcących inwestować w siebie, bez względu na wiek, płeć i status społeczny.

  Motto: Bo warto zmieniać na lepsze!

   

  Więcej na:

  www.facebook.pl/centrumMELIORES

  www.meliores.pl


  DOROTA KOŚMICKA-GACKE

  Jest jedną z najbardziej cenionych producentek w kraju. Posiada wielką wiedzę, barwną osobowość oraz imponujące doświadczenie. Zaczynała w HBO Poland , na stanowisku HBO Original Production Manager, następnie produkowała seriale w strukturach korporacji TVN, TVP. Dziś jest niezależnym producentem w największej firmie produkcyjnej - ATM.

  Debiutu w produkcji filmowej może pozazdrościć jej niejedna osoba - swoją karierę zaczęła od "Siedem" Davida Finchera, z Bradem Pittem, Gwyneth Paltrow i Morganem Freemanem w rolach głównych. Staże odbywała w Londynie, Sztokholmie oraz w Nowym Jorku w stacji HBO. W momencie, gdy HBO postanowiło wejść na polski rynek, zaproponowano jej stanowisko ds. produkcji fabularnej.

  Jest osobą bardzo pracowitą, więc w każdej z firm pozostawiła po sobie pokaźny dorobek. Ma na koncie tak spektakularne sukcesy, jak Niania czy rodzinka.pl., ale długa lista projektów które tworzyła lub współtworzyła nie obejmuje tylko seriali komediowych. Są na niej takie pozycje jak Londyńczycy, czy Czas Honoru. Pracowała jako koproducent przy filmach fabularnych (Tatarak, Weiser, Sezon na leszcza).

  W jej CV znajdziemy m.in. tytuły: "Szczęśliwego Nowego Jorku", "Operacja Samum", "Sezon na leszcza", "Quo vadis", "Tryumf Pana Kleksa", "Vinci", "Nigdy w życiu", "Kochaj i tańcz", "Tatarak", "Kasia i Tomek", "Camera Cafe", "Niania", "Hela w opałach", "Londyńczycy", "Czas honoru", "Rodzinka.pl" i "Ja to mam szczęście".

   
   

  Osiągnięcia i nagrody:

  - Nominacja do Viktorów 2013 w kategorii Producent - osobowość

  - Najbardziej wpływowe Kobiety Polskiego Showbiznesu - trzecie miejsce obok Niny Terentiew i Ilony Łepkowkiej.

  -Telekamery i nominacje za: „Rodzinka.pl”, „Kasia i Tomek” i „Niania”

  -12 międzynarodowych nagród dla serialu Londyńczycy.

   

  Aktywnie działa na rzecz dzieci i osób starszych, chorych na choroby przewlekłe. Prowadzi Klub Dietetyka na Facebooku i zajmuje się edukacją osób chorych na cukrzycę insulinożerną. Prywatnie jest zamężna i posiada adoptowane dzieci. Pasjonuje się gotowaniem.

  prowadzi: Agnieszka Kłos
  4.3.2015
  19zł- studencki , 25zł- normalny, 60zł- 3 osoby-pakiet

  MADAGASKAR Rastaurant & Cafe
  ul. Wielka 7

  http://www.restauracjamadagaskar.pl/ 

 • Cele i plany - czyli jak skutecznie zarządzać swoim sukcesem!

  CELE I PLANY!

  Pierwszy miesiąc 2015 roku powoli dobiega końca. Zapewne większość z Was wyznaczyła już sobie cele... a jeśli nie? Niezależnie od tego, czy masz już ściśle sprecyzowany plan działania na nowy rok, czy może właściwie jeszcze nie wiesz, od czego zacząć - zapraszamy na pierwsze spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Poznań w tym roku! Tematem przewodnim będzie: CELE I PLANY - CZYLI JAK SKUTECZNIE ZARZĄDZAĆ SWOIM SUKCESEM!
  Pozwól sobie pomóc i zadbaj, aby ten nowy rok wypełniony był samymi sukcesami dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i życiu z pasją! 

  Podczas spotkania dowiesz się:
  - Czym tak naprawdę jest cel? Jaki powinien być? Jak prawidłowo go wyznaczyć?
  - Jak zbudować plan skutecznego działania?
  - Jak skutecznie zarządzać celami, aby doprowadzić do osiągnięcia sukcesu?
  - Jaką rolę odgrywa zarządzanie w codziennym życiu i jak temu sprostać? 

  Jesteś gotowa na sukces w 2015?

  Czekamy na Ciebie 29.01!  

  Wyślij swoje zgłoszenie korzystając z zakładki ZAPISY. :)

  czytaj wiecej

  CELE I PLANY

  Pierwszy miesiąc 2015 roku powoli dobiega końca. Zapewne większość z Was wyznaczyła już sobie cele... a jeśli nie? Niezależnie od tego, czy masz już ściśle sprecyzowany plan działania na nowy rok, czy może właściwie jeszcze nie wiesz, od czego zacząć - zapraszamy na pierwsze spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Poznań w tym roku! Tematem przewodnim będzie: 

  CELE I PLANY - CZYLI JAK SKUTECZNIE ZARZĄDZAĆ SWOIM SUKCESEM!

  Pozwól sobie pomóc i zadbaj, aby ten nowy rok wypełniony był samymi sukcesami dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i życiu z pasją! 

  Podczas spotkania dowiesz się:
  - Czym tak naprawdę jest cel? Jaki powinien być? Jak prawidłowo go wyznaczyć?
  - Jak zbudować plan skutecznego działania?
  - Jak skutecznie zarządzać celami, aby doprowadzić do osiągnięcia sukcesu?
  - Jaką rolę odgrywa zarządzanie w codziennym życiu i jak temu sprostać? 

  Jesteś gotowa na sukces w 2015?

  Czekamy na Ciebie 29.01!  

  ZAPISY:

  Wyślij swoje zgłoszenie korzystając z zakładki ZAPISY.

  Studentki: 19 zł
  Bilet normalny: 25 zł
  Pakiet 3 Panie: 60 zł   AGENDA SPOTKANIA:

  18:00 - 18:15    - rejestracja uczestniczek
  18:15 - 19:45    - przywitanie uczestniczek oraz rozpoczęcie warsztatu przez Panią Annę Witkiewicz 
  19:45 - 20:10    - przerwa networkingowo-cateringowa
  20:10 - 21:00    - wystąpienie Gościa Specjalnego - Pani Agnieszki Siołek
  21:00 - 21:15    - podziękowania i pożegnanie uczestniczek 

   

  ANNA WITKIEWICZ

  AW 

  Anna Witkiewicz - dyplomowany coach, specjalizuje się w coachingu kariery. Swoim klientom pomaga odnaleźć najkrótszą drogę do najlepszej dla nich pracy. Pracuje z 2 grupami osób: pierwsi chcą nadać tempa swojej karierze w obecnej branży. Drudzy doszli w swojej pracy do jakiegoś kresu: stoją na rozdrożu i zastanawiają się, co dalej. Prowadzi coachingi indywidualne oraz warsztaty skoncentrowane na odkrywaniu potencjału zawodowego. Jako coach często wspiera kobiety w budowaniu pewności siebie w pracy. Swoimi doświadczeniami z pracy coacha dzieli się na łamach magazynu "Coaching". Współpracuje m. in. z Biurem Karier Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Promocji Kobiet.
  Absolwentka Podyplomowego Studium Coachingu w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie i Laboratorium Psychoedukacji, Studium Doskonalenia Kompetencji Przywódczych – The John Maxwell Team oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

  www.annawitkiewicz.pl
  https://www.facebook.com/AwCoaching
  http://dobrycoach.pl/coach/anna-witkiewicz

   

  AGNIESZKA SIOŁEK


  A.Sioła

  Fot. Agnieszka Werecha -http://tiamofoto.pl/ 

  Agnieszka Siołek
  - doradca, logopeda, autor, projektant. Na co dzień prowadzi własną firmę, w której realizuje własne pasje i zainteresowania.   To m.in. odkrywanie potencjału innych, projektowanie zawodowej zmiany oraz pisanie i tworzenie. Jest twórcą projektu "Uwierz w życie pozaetatowe", który realizuje na autorskim blogu. Myśli i czuje, że podstawą każdegu sukcesu i szczęśliwego życia jest wybór aktywności zgodnej z naszymi mocnymi stronami. Oraz to, że sami możemy projektować swoje życie       i tworzyć dla siebie wymarzone miejsca pracy. Po godzinach żongluje słowami, bo ma do nich słabość.

  Blog o pracy z pasją i odkrywaniu mocnych stron: http://pracowniaedukreacji.pl/
  Pracownia logopedyczna: http://logopeda.agnieszkasiolek.pl/
  Ze słabości do słów: http://kropkidwie.pl/

  prowadzi: Agnieszka Kłos
  29.1.2015, godz.: 18:00
  19zł- studencki , 25zł- normalny, 60zł- 3 osoby-pakiet

  Chimera 
  ul. Dominikańska 7,
  Poznań
  (w części winiarni) 

  www.chimera.poznan.pl  

 • Kobieta Przedsiębiorcza, Kobietą Kreatywną, czyli jak bezstresowo rozwiązywać problemy!

  Założenia spotkania:

  Codziennie borykasz się z różnymi problemami, prawda? Jedne z tych problemów są większe, inne są mniejsze, jednak bez wyjątku niezwykle dla Ciebie istotne. Każdego dnia stajesz przed nowymi wyzwaniami i trudnościami, z którymi chciałabyś sobie jak najlepiej poradzić, bo przecież poprzeczkę stawiasz sobie niezwykle wysoko. Rozumiemy to w stu procentach, dlatego pierwsze spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety w Poznaniu będzie o kreatywnym rozwiązywaniu problemów! Brzmi dobrze? Brzmi zachęcająco? Mamy nadzieję! Ponieważ wiemy, że jako Kobiety zazwyczaj zamartwiamy się zbyt mocno próbując pomóc wszystkim dookoła, a na ostatnim miejscu dopiero sobie samym.

  Warsztat kreatywnego myślenia odbędzie się już 19 listopada w Eurocafe w Galerii MM! Pokaże on nam, że rozwiązanie problemu to proces. Takie podejście znacznie ułatwia podejmowanie decyzji oraz pomaga zarówno w życiu codziennym, jak i w pracy. Szkolenie poprowadzi doświadczony i charyzmatyczny trener Radosław Słowik z firmy Golden Speech!

   

  Podczas spotkania dowiesz się:
  • Z jakimi problemami spotykasz się najczęściej?
  • Które z nich są trudne do rozwiązania?
  • W jaki sposób możesz szukać drogi do rozwiązania?

  Na pierwsze dwa pytania zapewne jesteś w stanie odpowiedzieć już teraz, natomiast odpowiedź na ostatnie pytanie znajdziesz 19 listopada w Eurocafe w Galerii MM na pierwszym Spotkaniu Przedsiębiorczej Kobiety w roku akademickim 2014/2015! Zapraszamy!

   

  Po warsztacie nadejdzie czas na wystąpienie Pani Alicji Szablewskiej, której pasją jest moda, a celem uczynienie każdej Kobiety piękną i jedyną w swoim rodzaju!

  Agenda spotkania:

  18.10-18.30 – rejestracja uczestniczek, czas na networking:)
  18.30-20.00 – przywitanie uczestniczek oraz rozpoczęcie szkolenia prowadzonego przez
  Pana Radosława Słowika
  20.00-20.20 – przerwa networkingowo-cateringowa
  20.20-21.00 – wystąpienie Gościa Specjalnego, Pani Alicji Szablewskiej
  21.00 – 21.15 – podziękowania i pożegnanie uczestniczek

  Radosław Słowik -młody, charyzmatyczny i doświadczony sprzedawca dóbr i usług luksusowych. Jednym z jego ulubionych zagadnień sprzedażowych jest sztuka zadawania pytań. Pasjonuje go to, jak wiele można dowiedzieć się o człowieku i od człowieka, gdy potrafi się zadać właściwe pytanie. Cały czas zgłębia tę sztukę szukając kolejnych i coraz lepszych możliwości posługiwania się pytaniem jako narzędziem. Jest najlepszym urzeczywistnieniem powiedzenia: „kto płyta nie błądzi”. Dzięki temu, że wiele pyta, zawsze dociera do celu.
  W swojej pracy jako trenera kładzie największy nacisk na zrozumienie procesu oraz pracę warsztatową. Twierdzi, że aby człowiek coś zapamiętał, najlepiej by doświadczył tego na własnej skórze. Dzięki takiemu podejściu szkolenia Radka pełne są pracy warsztatowej, ćwiczeń i zabaw, które pozwalają Uczestnikom doświadczać bezpośrednio tego, o czym jest mowa podczas szkolenia, www.goldenspeech.pl

  Alicja Szablewska jest absolwentką kierunku „Zarządzenie w sektorach mody” przy Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Fachowo tworzy autorską stronę, www.alicjaszablewska.com, na której pisze, recenzuje i komentuje poczynania świata mody w niesztampowy sposób.
  Dotychczas współpracowała z projektantami i markami fashion międzynarodowej areny: Dominika Nowa (NUNC), CHAOS by Marta Boliglova, Natasha Pavluchenko, Just Paul & Marek Wójcicki.
  Administruje stronę „THE PORTRAIT OF LADY GREY” – stworzoną, aby dzielić się swoimi wizjami świata estetycznie pięknego. www.alicegroup.pl

  19.11.2014, godz.18:00
  19zł, 25zł, 60zł

  Eurocafe Poznań w Galerii MM,

  ul. Święty Marcin 24

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 603 810 223

Projekt strony

www.bzzzworks.com