OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Płock

 • Zdrowie! Nieodłączny element, aby tworzyć biznes!

  Zapraszamy Was, drogie Panie na I spotkanie Przedsiebiorczej Kobiety w Płocku!

  Naszym Gościem będzie Płockie Stowarzyszenie "Amazonki".  Temat spotkania: Zdrowie! Nieodłączny element, aby tworzyć biznes!
   
  W ramach spotkania dla uczestniczek przewidziane są atrakcje i nagrody!

  ZAPISZ SIĘ

   

  poprzez zakładkę ZAPISY

   

  Bilet studencki - 6zł

   Bilet normalny  - 10zł

  Strona wydarzenia na FB:
  https://www.facebook.com/events/1583550261909760/?feed_story_type=117

   


  9.6.2015
  Bilety na wydarzenie: 6 zł - studencki, 10 zł - normalny
  HOTEL Petropol
  Al. Stanisława Jachowicza 49, 09-400 Płock
 • II spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety" w Płocku

  Już w najbliższy czwartek 26 listopada odbędzie się najbardziej prestiżowe spotkanie dla kobiet w Płocku. W czwartek w hotelu Best Western Petropol najbardziej przedsiębiorcze Panie zgromadza się na II spotkaniu " Przedsiębiorczej Kobiety", które odbędzie się pod hasłem:"Rodzina jako podstawowy element w dążeniu do sukcesu. Jak pogodzić życie rodzinne z pracą." Przyjdź także Ty i poznaj nasze cudowne prelegentki:

  -Pani .Anna Uchniewska


  "Rodzina i biznes czyli przepis na ciekawe życie" https://web.facebook.com/gabinetusmiech/

  -Pani Agata Królikowska-Trocińska

  i Pani Magdalena Dynowska.

  "W poszukiwaniu równowagi między życiem rodzinnym a zawodowym." http://psychoterapeuciplock.pl

  Partnerem naszego czwartkowego spotkania jest Abacosun który zapewnia prelekcję " Składniki kosmetyków -co musisz o nich wiedzieć" .

  http://www.abacosun-plock.pl/

  Takiego spotkania nie możesz przegapić. Zapisz się już dziś: http://zapisypkplock.evenea.pl

  I weź udział w losowaniu nagród przygotowanych przez Abacosun.

  Hotel Best Western Petropol,


  czwartek 26.11 godzina 17

  Ciebie po prostu nie może tam zabraknąć! Więcej informacji o nas na stronie: https://web.facebook.com/pkplock/?fref=nf

  oraz pod numerem telefonu: 664 925 516

  26.11.2015
  10 zł - bilet studencki, 15 zł - bilet normalny

  Best Western Hotel Petropol

  Al. Stanisława Jachowicza 49, 09-400 Płock

   

 • III spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety" w Plocku

  Przed nami kolejne spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety" . Odbędzie się ono 17 marca. Wszelkie szczegóły podamy już wkrótce! A tymczasem.... 
  Przypominamy jak wyglądało spotkanie styczniowe!:) 
  Reportaż ze spotkania przygotowany przez naszego patrona medialnego którym jest Petronews Płock można już było zobaczyć zarówno na stronie internetowej jak i w wydaniu papierowym. Tym razem czas na krótkie podsumowanie od nas

  Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 17:00 w dużej sali hotelu Petropol. Oczywiście w Płocku:) Temat przewodni jest wszystkim znany ale przypominamy że był to : " Konflikt pokoleń. Nie tylko w rodzinie ale i pracy jak sobie z nim poradzić. Mediacje" . Mieliśmy wspaniałych prelegentów którzy w ciekawy sposób przekazali swoja wiedzę i doświadczenia naszym uczestnikom, których ze spotkania na spotkanie przybywa. Pierwszą prelegentką była Pani Katarzyna Królikowska. Drugim naszym prelegentem zaś był Pan Tomasz Sobolewski. Jednak na tym nie kończyły się nasze atrakcje. Uczestniczki spotkania mogły skorzystać z żelazka przeciw zmarszczkowego firmy Abacosun. Dwie z Pań zdecydowały się na ten zabieg. Na jednej uczestniczce przeprowadzony był również przez Salon Urody Abacosun Płock pokaz makijażu i fryzjerstwa. Poza tym można było skorzystać z porad dietetycznych przygotowanych przez Naturhouse. Ponadto Gabinet Uśmiech przygotował dla uczestniczek zarówno nagrody jak i krótkie wystąpienie podczas którego dowiedzieliśmy się jak ważne jest dbanie o tylne zęby. Poza tym każdy też mógł skorzystać ze stomatologicznych porad. Nie zabrakło oczywiście przerwy kawowej podczas której można było porozmawiać,, nawiązać kontakty oraz skosztować słodkości przygotowane dla nas przez Malwy. Można było również podziwiać rękodzieło, kroniki , albumy które Panie ze sobą dla nas przyniosły. Przygotowały dla nas również krótką prezentację o swojej działalności. Oczywiście nie zabrakło nagród o których wspomnieliśmy już wcześniej. Przygotował je również po raz kolejny dla naszych uczestniczek Abacosun. Można też było zdobyć drobny upominek od Koralandi i Hotaru Bijoux. Nie zabrakło też gościa honorowego na naszym spotkaniu a była nim tym razem Pani Dorota Werecka która przyprowadziła na spotkanie swoje wnuczki doskonale wpisując się w nasze spotkanie zorganizowane po części pod kątem dnia babci :) Dziękujemy serdecznie wszystkim obecnym za przybycie i naszym partnerom za wsparcie::)

  22.01.2016
  16 zł - bilet normalny , 10 zł- bilet studencki

  Al. Stanisława Jachowicza 49
  Płock
 • Wygraj wyścig po sukces!

  "Wygraj wyścig po sukces!
  Przed nami już IV z kolei spotkanie "Przedsiębiorczej Kobiety" w Płocku! Kiedy ? 17 marca. Start o godzinie 17:00. Hotel Petropol. Motyw przewodni naszego spotkania brzmi: „ Jak w czasach powszechnego „wyścigu szczurów” nie stracić wiary w siebie”.

   

  Świat pędzi, a my razem z nim - mimowolnie bierzemy udział w swoistym wyścigu po sukces. Jak "biec", by nie zgubić po drodze siebie i wiary we własne możliwości? Jak osiągnąć zamierzone cele, kiedy cały wszechświat zdaje się być przeciwko nam? 

  Na te i inne pytania odpowiedzą nasze prelegentki:

  Magdalena Chorzewska

  Coach, psycholog, psychoterapeuta CBT, trenerka rozwoju osobistego. Uznany ekspert w swojej dziedzinie, wielokrotnie zasiadający na kanapach popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN". 

  Pani Magdalena opowie o psychologicznym podejściu do pewności siebie, rywalizacji, realizacji celów.  

  oraz 

  Grażyna Zielińska
  Honorowy Gość spotkania, utalentowana aktorka teatralna i filmowa. Szerszej publiczności doskonale znana z roli w serialu Ranczo. Obecnie gra na deskach płockiego teatru. 

  Jak to jest w świecie aktorskim? Czy zjawisko "wyścigu" też go dotyczy? Będziecie mogły zapytać o to Panią Grażynę osobiście!

  Po nasyconych merytoryką prelekcjach przyjdzie czas zadbania o swój wygląd i zdrowie.
  Każda z nas chciałaby zawsze czuć się pięknie i młodo. W ciągłym biegu często zapominamy o odpowiedniej pielęgnacji, dlatego Salon Abacosun przygotował prelekcję pod tematem " Proces starzenia się skóry. Co? Jak? I dlaczego?" 

  Na spotkaniu odbędzie się również krótka prelekcja przygotowana przez Gabinet Uśmiech. Piękny uśmiech to niewątpliwie ozdoba każdej kobiety - dowiecie się jak przezwyciężyć strach przed dentystą ale nie tylko. 

  Ponadto na spotkaniu spotkacie stylistkę gwiazd Paulinę Nosarzewską która będzie udzielać indywidualnych stylistycznych porad ale i przybliży nam temat siły kolorów w kontaktach interpersonalnych.

  Ale to nie wszystko! Nasz sponsor Abacosun przygotował dla uczestniczek nagrody . Ponadto podczas spotkania będzie możliwość zrelaksowania się i skorzystania z zabiegu na bóle pleców i sztywność karku.

  Spotkacie też brafitterki z salonu Fiszbinka, które pomogą dobrać właściwie biustonosze, co nie jest wcale takie proste. Ponadto Naturhouse udzieli porad dietetycznych.

  Od Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Malwa czekają na Was słodkości, Hotel Petropol zapewni nam dobrą kawę i herbatę.

  Partnerami spotkania są również Hotaru Bijoux, NoveKino Przedwiośnie i  Iwona Wierzbicka Instytut Planowania Miejskiego Pracownia Architektoniczna. Patronem medialnym spotkania jest Petronews.

  Zapraszamy serdecznie!

  https://web.facebook.com/events/1699218040355383/

  Bilety:

  *Studencki -10 zł

  *Normalny - 16 zł

  Zapisy: http://wyscigposukces.evenea.pl

  Kontakt:

  Koordynator projektu PK - Monika Grudna

  tel: 664 925 516

  e-mail: [email protected]

  17.03.2016
  16zł -bilet normalny, 10 zł - bilet studencki
  Al. Stanisława Jachowicza 49, 09-400 Płock
 • Codziennie pewna siebie

  Pewność siebie. Jak to z nią jest naprawdę? Czy można się jej nauczyć, jak ją zaakcentować? Co należy robić w kierunku poprawy pewności siebie. Czy zdrowy tryb życia, to jak wyglądamy i co przywdziewamy może spowodować kosmiczny wzrost samooceny ?

  czytaj wiecej

  To właśnie pewność siebie będzie tematem na spotkaniu, które odbędzie się 2 grudnia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, Filia w Płocku ul. Łukasiewicza 17.

  Z kim będziemy o niej rozmawiać?

  Przedstawiamy Wam:

  Dariusz Ciszek- dietetyk, naturoterapeuta. Od 8 lat związany z tematyką zdrowia. Trener osobisty, propagator zdrowego stylu życia, coach, motywator do zmiany. Bo zdrowie i wiedza to pewność siebie. To dzięki wewnętrznej sile mamy odwagę iść do przodu a wewnętrzna siła pochodzi ze sprawnego ciała i z większej świadomości zdrowotnej.

  Fiszbinka to sklep który powstał przez kobietę dla kobiet. Wiele z nas potrzebuje pomocy profesjonalisty przy doborze biustonosza ponieważ aż 80% Pań ma niewłaściwie dobrany biustonosz. Bielizna powinna nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale także podkreślać walory figury i ukrywać jej niedoskonałości jeżeli jest perfekcyjnie dobrana. Po spotkaniu z nami już nigdy nie będziesz miała problemu z wiarą w siebie. Seksowna bielizna podnosi pewność siebie jesteśmy tego pewne:).

  Pokaz samoobrony, który przedstawi nam Paweł Runo.
  Paweł jest studentem Politechniki Warszawskiej, który od 13 lat uczęszcza na zajęcia w Wyszkowskim Centrum Sztuk Walki, ćwicząc tam samoobronę jak i wiele innych sztuk walki. Czy krótki pokaz z rąk osoby o tak długim doświadczeniu nie jest pokusą trudną do odparcia?

  Na spotkaniu zagoszczą również: Malwy, Naturhouse, Avon


  Rozlosujemy też atrakcyjne nagrody.


  02.12.2016
  Bilet studencki 7 zł Bilet podwójny studencki 10 zł Bilet normalny 10 zł Bilet normalny podwójny 15zł

  GG Politechniki Warszawskiej

  ul. Łukasiewicza 17 Płock

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Menedżer Projektu Przedsiębiorcza Kobieta:
Katarzyna Barańska
[email protected]
tel. 570 926 001

Projekt strony

www.bzzzworks.com