OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Warszawa

 • Marka Przedsiębiorczej Kobiety

  AGENDA:
  18:00 Przywitanie uczestniczek spotkania
  18:10 Wystąpienie Pani Katarzyny Mickiewicz-Burzawy
  19:40 Przerwa networkingowa
  20:10 Prelekcja Pani Elizy Gissel
  20:40 Wręczęnie upominków i pożegnanie

  Przedsiębiorcza Kobieta Warszawa ma zaszczyt zaprosić Was na kolejne spotkanie, tym razem pod hasłem „Marka Przedsiębiorczej Kobiety”. Jeśli chcecie wiedzieć jak stworzyć swój unikatowy i silny „brand” tak, by zostać zauważonym przez pracodawcę, oraz jak mądrze budować wizerunek kobiety sukcesu w środowisku uważanym z reguły za męskie - koniecznie przyjdźcie na spotkanie!

  Po raz kolejny gościć będziemy wspaniałe kobiety, które chcą podzielić się doświadczeniem wynikającym z prowadzenia swojej działalności - są nimi:

  Katarzyna Mickiweicz-Burzawa

  Akredytowany Coach ICF na poziomie ACC, Coach Grupowy i Zespołowy, Trener Biznesu i Wizerunku, Psycholog. Z sukcesem wspiera kobiece biznesy, couchów, konsultantów, trenerów, liderów zespołów w zarządzaniu swoim potencjałem oraz kompleksowym projektowaniu niepowtarzalnej i silnej marki.

  Eliza Gissel

  Kierownik działu technicznego Blachy Pruszyński, inżynier z dwunastoletnim doświadczeniem w kierowaniu typowo męskim świecie- budownictwie. Absolwentka Wydziału Inżynierii Lądowe Politechniki Warszawskiej i studiów podyplomowych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Opowie o przeciwnościach, które towarzyszą jej w budowaniu wizerunku kobiety sukcesu.

  ZAPISY: Wydarzenie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona


  27.5.2015
  Bezpłatne

  Sztuki & Sztuczki
  ul. Szpitalna 8A
  00-031 Warszawa

 • Superwoman 24/7

  Spełnienie zawodowe, udane życie rodzinne i rozwijanie swoich pasji… Tak,to możliwe! Dajesz z siebie wszystko 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale nie wiesz jak osiągnąć idealny balans pomiędzy pracą, domem i przyjemnościami? Pomożemy Ci!

  Podczas pierwszego w tym roku spotkania w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta Warszawa, organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club w Warszawie - SF BCC powiemy Ci jak to osiągnąć! Przyjdź, poznaj kobiety, które osiągnęły sukces i daj się zainspirować. Dowiedz się jak efektywnie zarządzać czasem, gdzie szukać motywacji, jakie wyzwania stawia przed Tobą prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wiele innych.

  ODKRYJ W SOBIE CZYNNIK SUPERWOMAN!

  AGENDA:
  17:45 – 18:00 - Rejestracja uczestniczek
  18:00 18:50 - Przywitanie uczestniczek oraz rozpoczęcie prelekcji przez Panią Elwirę Cebo

  18:50 – 19:20 - wystąpienie Pani Moniki Pochopień - Mikołajczyk
  19:20 – 19:40 - Przerwa networkingowo-cateringowa
  19:40 – 20:10 - wystąpienie Pani Agaty Swornowskiej
  20:10 – 20:40 - wystąpnienie Panni Barbary Cabaj
  20:40 21:00 - podziękowania, losowanie upominków i pożegnanie uczestniczek

  ZAPISY: Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona.

  Podczas spotkania będziecie mogły poznać trzy niezwykle prelegentki, są nimi:

  Elwira Cebo:
  Zarazi Was pozytywną energią i pokaże w jaki sposób pracować nad sobą, by utrzymać równowagę między życiem prywatnym, a zawodowym.
  ZMOTYWUJE i ZAINSPIRUJE! Czego chcieć więcej ? :)

  Trener Nowych Motywacji sp. z.o.o.
  Trener II stopnia, dyplomowany Coach i Konsultant z zakresu rozwoju kompetencji menedżerskich. Ma na koncie ponad 3000 przeprowadzonych godzin szkoleniowych. Absolwentka Psychologii Biznesu. Specjalizacje: Wspieranie rozwoju osobowości oraz Zarządzanie personelem. Doktorantka Wydziału Zarządzania, Uniwersytetu Warszawskiego. Prezes zarządu i dyrektor ds. sprzedaży, IV, co do wielkości firmy z branży medycznej. Specjalistka z zakresu work-life balance, negocjacji handlowych, psychologii sprzedaży oraz profesjonalnej obsługi klienta.

  więcej informacji na:
  www.nowemotywacje.pl i www.facebook.com/nowemotywacje

  Adw. Monika Pochopień-Mikołajczyk:
  Codzienne obowiązki matki i żony łączy z prowadzeniem własnej kancelarii. Ciężko jest czasem to pogodzić, ale jak sama mówi “jestem pozytywną pracoholiczką”, więc skoro widzę sens i efekty swojej pracy, daje z siebie 100%.

  Absolwentka prawa oraz prawa kanonicznego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Posiada doświadczenie sądowe zarówno przed sądami powszechnymi jak i administracyjnymi czy arbitrażowymi.
  Fanka motoryzacji i sportów wodnych.

  Więcej informacji na:
  pochopien-mikolajczyk.com

  Agata Swornowska:
  Temat prelekcji: Personal branding - sztuka kreacji - czyli jak kształtować wizerunek Superbohaterki :)


  CEO Agencji Marketingowej i PR ArteMis, CEO cateringu wegańskiego iplatformy edukacyjnej o zdrowym i świadomym żywieniu YEStem, prezenterka TV. Swoją zawodową karierę rozpoczęła w wieku 15 lat, wygrywając casting na prezenterką programu w TVP. W Telewizji Publicznej spędziła 7 lat, doskonaląc warstat jako dziennikarka, producentka oraz prezenterka. Kolejne lata zaowocowały licznymi wyjazdami zagranicznymi m.in. do USA, Niemiec, Belgii, Budapesztu i współpracą z firmami, produkującymi formaty telewizyjne dla Polsatu, TV4 oraz TVN. Kolejne lata to współpraca ze stacjami telewizyjnymi na stanowisku Team Leader zespołu producentów i prezenterów w niemieckiej Pro7Sat1 i Szefowej Redakcji w TVR. W Innowacyjnej Telewizji 3D Next główna prezenterka i twarz. Potężne doświadczenie w branży PR i doradztwa wizerunkowego przyniosło efekty biznesowe. Szeroki kontakty, networking i umiejętność strategicznego myślenia zostały docenione przez przedsiębiorców i przyniosły kontrakty z dziedziny marketingu.

  Obecnie Agata Swornowska pełni stanowisko CEO i stratega w Agencji Marketingowej i PR ArteMis, która promuje innowacyjną i olną od ograniczeń ideę supermarketingu oraz CEO i dyrektora marketingowego YEStem - cateringu wegańskiego, dostarczającego codziennie rano paczki ze zdrowym jedzeniem klientkom i marki, promującej zdrowy styl życia. Obecie również prezenterka pogody w Onet.pl

  Więcej informacji na: www.arte-mis.com/ i http://www.yestem.pl/

  Barbara Cabaj:
  Jest najlepszym przykładem tego, że jeśli się chce i wierzy się w swój sukes, można zrobić wszystko!

  Od 2009 roku jest pomysłodawcą, prezesem i właścicielką ABOVOLINGERIE S.A. - wyłącznego dystrybutora bielizny w Polsce, Czechach i Słowacji takich marek jak: Berlei, Gossard, Marlies, Dekkers i wiele innych. Jest także właścicielką sieci sklepów Boutique Bielizny.

  Więcej informacji na:
  boutiquebielizny.com i facebook.com/BoutiqueBielizny

  Przyjdź i poznaj te 3 niesamowite kobiety! My już nie możemy się doczekać, a Ty ?
  Serdecznie zapraszamy!

  19.3.2015
  Bezpłatne

  Pałac Lubomirskich
  (sala angielska)
  Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa

Partnerzy główni

Partnerzy

  Organizator

  Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
  ul. Plac Żelaznej Bramy 10
  00-136 Warszawa
  tel. (022) 582-61-17
  [email protected]

  Kontakt

  Ogólnopolski Menadżer Projektu
  [email protected]
  tel. +48 603 810 223

  Projekt strony

  www.bzzzworks.com