OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Trójmiasto

Trójmiasto

 • Wiosną odważ się na sukces!

  Odważ się na sukces i już dziś zapisz się na marcowe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto! 

  czytaj wiecej

  24 marca (piątek) o godzinie 17:00 w O4, sali konferencyjnej Olivia Business Centre odbędzie się pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

  Inspirować i motywować będą:

  - Anna Rudak i Rita Aniołowska - Momencik Baby Card - opowiedzą o niekonwencjonalnym podejściu do biznesu i sukcesie jaki za nim idzie,

  - Marianna Mehring-Steinborn i Marta Kłos - Nianiatrojmiasto.pl i BrandAndLaw - o tym jak przekuć plan w biznesplan i kto nam w tym pomoże.

  Zapisując się na spotkanie nie tylko przyczynisz się do swojego sukcesu, ale pomożesz podopiecznym Fundacji Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Od każdego zakupionego biletu przekazujemy 5 złotych na rzecz Fundacji. 

   

  Zapisy www.odwaz-sie-na-sukces.evenea.pl

  Nie może Cię zabraknąć! 

  24.03.2017r.
  Bilet pojedynczy 20zł, podwójny - 30zł

  O4, Olivia Business Centre 

 • Przedsiębiorcza Kobieta na wiosnę! Spotkanie 29.03.2016r.

  Inspirujemy, motywujemy i reprezentujemy kobiecą stronę biznesu! Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto powraca na wiosnę. Zbliżające się wydarzenie to doskonała dawka inspiracji i szansa na nawiązanie biznesowych kontaktów.

  czytaj wiecej

  29 marca (wtorek) o godzinie 17:00 w O4, sali konferencyjnej Olivia Business Centre odbędzie się spotkanie z cyklu Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto. 

  Podczas spotkania odbędą się 3 prelekcje kobiet funkcjonujących na co dzień w biznesie:

  • Natalia Klonowska – Jadźka Rysuje. Przeprowadzi warsztaty z myślenia wizualnego „Magia rysowania” O (nie)codziennym wykorzystaniu rysunku.
  • Katarzyna Kobiela – Zakupy ze stylistą – wystąpi z inspirującą prelekcją dotyczącą stylu, wizerunku i dess code’u „Profesjonalny wizerunek kobiety w biznesie”
  • Magdalena Sadowska-Pawlak – Dyrektor Pomorskiej Izby coachingu zmotywuje uczestniczki warsztatem choachingowym „Kobiety biznesu – Zarządzanie Sobą”.
  29.03.2016
  bezpłatne

  O4, Olivia Business Centre

 • Spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto "Kobieca Symfonia Umysłu".

  Już 2 czerwca o godzinie 17.30 w Sky Club na 12 piętrze budynku Olivia Tower odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety w Trójmieście pod nazwą „Kobieca Symfonia Umysłu”. Jak zwykle gościć będziemy fantastyczne kobiety, które podziela się z nami swoim doświadczeniem i zainspirują nas do działania.

  Prelegentkami czerwcowego spotkania będą trzy przedsiębiorcze kobiety, mianowicie:

  Barbara Cabej – w wieku 20 lat została najmłodszym na świecie Head Visual Merchandiser na Polskę dla marki Pepe Jeans. Aktualnie właścicielka ekskluzywnego butiku z bielizną – Boutiqe Bielizny. W tym miejscu każda z kobiet może poczuć się piękna i doskonała, o to zadbała właścicielka. Jak sama mówi, jest to miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet. Z jej działalnością związany będzie temat prelekcji, a opowie o „Odkrywaniu kobiecości, czyli rola bielizny w codziennym życiu kobiety”.

  O tym jak przejść z pasją przez życie opowie nam Arleta Rusiecka – Kostrzewska. Ciężko jest zaprzeczyć, że prelegentce brakuje pasji – większość jej życia zapełnia muzyka. Jest absolwentką między innymi Akademii Muzycznej w Gdańsku i Akademii Sztuki w Szczecinie, magistrem sztuki oraz dyrygentem. Pobierała lekcje u wybitnych muzyków, takich jak Ewa Bem, Inga Lewandowska czy Krystyna Stańko. Od 2010 roku prowadzi szkołę muzyczną Empire Music School, zajmującą się edukacją muzyczną i organizacją wydarzeń artystycznych. Dodatkowo jest wokalistką Jazz Bandu i zespołu Wolny Przedział, warto zaznaczyć, że ich płyta „Śpiew to życie” w 2013 roku uzyskała tytuł najlepszej trójmiejskiej płyty. „Jak przejść z pasją przez życie?” – odpowiedź na to pytanie z pewnością uzyskamy 2 czerwca.

  Milena Sakowicz – to trzecia prelegentka Przedsiębiorczej Kobiety. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, założyła w Sopocie klub przemawiania publicznego – Toastmasters Sopot Leaders. Ponadto jest właścicielką agencji marketingowej o wdzięcznej nazwie – Marketing Mileny oraz właścicielką marki odzieżowej Furia by Sakowicz. Mało? To jeszcze nie wszystko. Milena zajmuje się także współorganizowaniem Mistrzostw Europy w BBQ, Mistrzostw Europy w Enduro motocyklowym, odpowiada także za marketing i promocję takich wydarzeń jak Charlotta Moto Fest czy Festiwal Kolorów. Z zamiłowania motocyklistka, ponadto zdeklarowana blondynka i… właścicielka psa Tofika . „Wszystkie oczy na mnie – czyli o sztuce przemówień publicznych” – taki będzie temat przemówienia Mileny Sakowicz.

  Zapisy na spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety ruszą już w niedzielę 31 maja, warto śledzić profil PK na Facebook’u.

  2.6.2015
  Bezpłatne

  Olivia Sky Club

  Grunwaldzka 472 Olivia Tower

  80-309 Gdańska

 • Przedsiębiorcza Kobieta Trójmiasto - Mężczyźni dla Kobiet!

  Mamy dla Was spóźniony prezent na dzień kobiet! Już w następny wtorek (tj. 17.03) odędzie się kolejne, wyczekiwane spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto! Tym razem będzie ono wyjątkowe, a to za sprawą małej niespodzianki. W roli prelegentów wystąpią MĘŻCZYŹNI! Będą oni poruszali tematy dotyczące kobiet. Prawda, że fajnie?

   

  Michał Matysiak – profesjonalny fotograf z ogromną pasją. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, poszukując nietuzinkowych form wyrazu i nowych inspiracji. Dzięki temu zdobył szerokie doświadczenie w tworzeniu obrazu, oferując soczyste pomysły w profesjonalnym, skalibrowanym wydaniu. Na Przedsiębiorczej Kobiecie pomoże nam przełamywać lody, mówiąc na temat: „You don’t have to be great to start, but you have to start to be great”.

  Rafał Kruczkowski – menadżer, doradca i nauczyciel akademicki. Na co dzień kieruje pracami ośrodka sieci Enterprise Europe Network, prowadzi własną firmę  doradczą specjalizującą się w zakresie prawa autorskiego i Internetu oraz wykłada autorski przedmiot na Polsko – Japońskiej Akademii technik Komputerowych.
  Na Przedsiębiorczej Kobiecie opowie nam „Dlaczego firma jest kobietą, a biznesplan mężczyzną? – rzecz o drobnych aspektach prowadzenia biznesu, które mają niebagatelny wpływ na ostateczny sukces”

  Bartosz Mańkowski – CEO & Founder w firmie polscyspecjalisci.pl, zajmującej się budowaniem obecności małych i średnich przedsiębiorstw w Internecie tak, aby były wszędzie tam, gdzie poszukują ich potencjalni klienci.  Fascynat testowania teoretycznych założeń w praktycznym świecie, ponadto pasjonat filozofii i psychologii.Razem z Bartoszem Mańkowskim będziemy poszukiwać swojej marki osobistej  i dowiemy się jak pokazać ją światu (temat prelekcji: Jak odnaleźć swoją markę osobistą i pokazać ją światu).

  Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc mocno ograniczona. Zapisy zostaną uruchomione już w najbliższą niedzielę, 15 marca o 20:00! Polecamy śledzić fanpage projektu w celu bycia na bieżąco ze szczegółami marcowej Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.

  17.3.2015
  Bezpłatne

  Olivia Sky Club

  Grunwaldzka 472 Olivia Tower

  80-309 Gdańska

 • Projekt SUKCES!

  Już 27.11.2014 o godzinie 17:30 odbędzie się długo wyczekiwane, pierwsze po wakacjach spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto! Tematem spotkania organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto jest „Projekt SUKCES!”. Miejsce: Sky Club w Olivia Business Centre, 12 pięter w górę!

  Prelegentki podzielą się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami, zainspirują oraz zdradzą nam swój przepis na sukces. Będzie to spotkanie z fantastycznymi kobietami! Oto one:

  - Liza Petruczynik i Dagmara Rapińczuk – szefowe studia projektowego Dotzajn. Obie zakochane w architekturze wnętrz. Obie pełne pasji i zaangażowania. Obie gotowe sprostać każdemu wyzwaniu. Wreszcie… Obie niesamowicie zajęte, bo oprócz prowadzenia własnej firmy robią jeszcze tysiąc innych ciekawych rzeczy. Zaprezentują prelekcję pt. „Jak znaleźć czas na wszystko – poradnik kobiety bardzo zajętej”, czyli jak dawać z siebie 200% i nie zwariować.

  - Patrycja Bronk – certyfikowana project manager, założycielka firmy doradczo-szkoleniowej, kreatorka i właścicielka dwóch marek: Alternativva (zarządzanie projektami) oraz Pralines (ubranka dla dzieci).
  Doświadczenie zawodowe zdobywała w międzynarodowej korporacji, Współpracowała z menedżerami wyższego szczebla oraz zarządzała zespołami specjalistów z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Singapur, Indie, Chiny czy Wielka Brytania. Na pewno zainspiruje Was do działania!

  - Izabela Disterheft – jako dyrektor Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego jest odpowiedzialna za udzielanie wsparcia młodym przedsiębiorcom. W swojej codziennej pracy troszczy się o ludzi kreatywnych, którzy mają dar myślenia i działania szerzej, inaczej, odważniej. Spoczywa na niej odpowiedzialność stworzenia odpowiednich warunków rozwoju i funkcjonowania innowacyjnych firm i start-upów, które stawiają swe pierwsze kroki w Gdańsku.

  Spotkanie jest bezpłatne, ale liczba miejsc mocno ograniczona. Zapisy zostaną uruchomione już w najbliższą niedzielę, 24 listopada o 20:00! Polecamy śledzić fanpage projektu w celu bycia na bieżąco ze szczegółami listopadowej Przedsiębiorczej Kobiety Trójmiasto.
  Wydarzenie na Facebooku: KLIK!

  27.11.2014
  Bezpłatne

  Olivia Sky Club

  Grunwaldzka 472 Olivia Tower

  80-309 Gdańska

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 603 810 223

Projekt strony

www.bzzzworks.com