OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Białystok

 • Przedsiębiorcza Kobieta Białystok - Bo we mnie jest SENS!

  Uczy, rozwija, inspiruje – taka jest „Przedsiębiorcza Kobieta”. Ogólnopolski Projekt Studenckiego Forum Business Centre Club, który od lat pozwala jego uczestniczkom na nawiązywanie nowych kontaktów oraz wspólną wymianę doświadczeń z osobami, którym udało się osiągnąć sukces w biznesie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już 18 marca 2017 do Restauracji Forma w Białymstoku, ul. Odeska 1 (budynek Opery Podlaskiej).
  Naszemu projektowi towarzyszyć będzie hasło:
  Bo we mnie jest SENS!
  Na wydarzeniu poruszone zostaną tematy m.in. tworzenia biznesplanu, istoty prowadzenia portali dla kobiet, zalet i trudności prowadzenia własnej działalności. Każda z prelegentek podzieli się swoją historią i przykładami zaczerpniętymi z własnych, realnych doświadczeń.

  Na scenie wystąpią:

  Alicja Rudnicka
  Założycielka Szpilek po godzinach i grupy Szpilek w biznesie, strefy dla kobiet w której biznes spotyka się ze zrównoważonym rozwojem. Lwica Biznesu 2015.

  Justyna Krawczyk
  Właścicielka i założycielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowany Style Coach. Absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie. Autorka książki "Jak Byraknąć !ć Szczęśliwą Kobietą - 15 kroków"

  Elżbieta Stankowiak
  Założycielka i redaktor Obcasów Podlasia. Portalu, który jest miejscem inspiracji i dobrych rad, a przede wszystkim zbiorem wszystkich wspaniałych kobiet z naszego regionu.

  Wydarzenie poprowadzi:
  Magdalena Gołaszewska- dziennikarka i prezenterka, która już po raz kolejny uświetni swoją obecnością nasze wydarzenie.

  Podczas spotkania będzie też czas na przerwę integracyjną i liczne niespodzianki, m.in. każda z uczestniczek otrzyma specjalny prezent od ogólnopolskiego partnera projektu- firmy Vianek i Sylveco, które wspierają Przedsiębiorcze Kobiety w ich działaniach!

  Mamy nadzieje, że taka forma spotkania będzie satysfakcjonująca zarówno dla studentek jak i kobiet aktywnych zawodowo.

  Nie bójmy się własnych możliwości.

  Nauczmy się je efektywnie wykorzystywać!

  SPĘDŹ SOBOTNIE POPOŁUDNIE RAZEM Z NIAMI !

  ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ

  https://we-mnie-jest-sens.evenea.pl/

  Serdecznie zapraszamy !

  prowadzi: Alicja Rudnicka, Elżbieta Stankowiak oraz Justyna Krawczyk, Magdalena Gołaszewska
  18 marca 2017 16:00
  Bilet pojedynczy 20 zł, Bilet podwójny 30 zł

  Restauracja Forma
  Białystok, ul. Odeska 1 (budynek Opery Podlaskiej)

 • Przedsiębiorcza skuteczna w działaniu !

  "Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet!

  Najbliższe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety odbędzie się już 21 stycznia w Centrum Astoria w samym sercu Białegostoku przy Rynku Kościuszki o godzinie 15:00.

  Spotkanie nosi tytuł : „Przedsiębiorcza skuteczna w działaniu!”

  Wystąpią : Monika Kliber, Katarzyna Rutkowska, Marta Molska

  Nie może Cię tam zabraknąć !

  ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ ! --> http://przedsiebiorcza-skuteczna.evenea.pl/

  ZAPRASZAMY ! 

  czytaj wiecej

  "Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie.

  Priorytetem przy realizacji projektu jest stworzenie wydarzenia, które pozwoli uczestniczkom nawiązać nowe kontakty oraz daje możliwość wymienienia się doświadczeniami z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.

  Najbliższe spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety odbędzie się już 21 stycznia 2017 w Centrum Astoria w samym sercu Białegostoku przy Rynku Kościuszki o godzinie 15:00.

  Spotkanie nosi tytuł : „Przedsiębiorcza skuteczna w działaniu!”

  Na scenie wystąpią :

   Monika Kliber- Certyfikowany trener rozwoju osobistego, oraz propagator idei skupiających się wokół dążenia do balansu i równowagi w różnych obszarach życia. Wspiera osoby prywatne, menadżerów oraz właścicieli firm w poszukiwaniu balansu oraz równowagi w życiu i biznesie.

  Katarzyna Rutkowska- prezes spółki z branży motoryzacyjnej.Wielokrotnie nagradzana za osiągnięcia biznesowe, dla najlepszych menedżerów w Polsce.

  Marta Molska- Choreograf, instruktor tańca, konferansjer, kobieta biznesu. Tworzy niekonwencjonalne projekty artystyczne i taneczne. Otworzyła własną Szkołę Tańca.. Członkini Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm - Klubu Kobiet Biznesu.

  prowadzi: Spotkanie poprowadzi Sylwia Łuniewska
  21 stycznia 2017
  Bilet pojedynczy 20 zł, Bilet podwójny 30 zł

  Centrum Astoria

  ul. Sienkiewicza 4, 15-950 Białystok

   

 • Przedsiębiorcza z natury

  „Przedsiębiorcza z natury” to ostatnie w edycji 2014/2015 spotkanie w ramach projektu Przedsiębiorcza Kobieta . Po sukcesie zimowej gali, spotykamy się ponownie by promować ideały, które przyświecają nam już od wielu lat. Tym razem samej oprócz samego aspektu przedsiębiorczości poruszymy takie tematy jak budowanie pewności siebie oraz nauczymy Cię, jak samodzielnie przy wykorzystaniu dobrodziejstw natury wykonać wysokiej jakości ekologiczny, naturalny kosmetyk. 

  To wszystko czeka na Ciebie już 23 maja w Restauracji Camelot przy ulicy Młynowej 24. 


  W programie:

  - prelekcja Karoliny Cwaliny „Sexy zaczyna się w głowie – obudź w sobie pewność siebie”, coacha ICF, autorki programu „Sexy zaczyna się w głowie”, która umiejętnie uczy kobiety poczucia własnej wartości. Na własnym przykładzie pokazuje, że można wszystko!

  - prelekcja Adama Gardockiego „Od pomysłu do realizacji – jak założyć swój StartUp” menagera Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Dowiesz się jak przekuć pomysł w sukces i będziesz miała okazję poznać historie najbardziej kreatywnymi kobiecymi StartUpów.

  - warsztat z Martą Kryjan, „Biznes? Naturalnie!” właścicielką „Ptasiego Radia”, która po wielu pracy w korporacji zdecydowała się w końcu powiedzieć „NIE”. Dzięki temu realizuje się poprzez propagowanie zdrowego trybu życia i prowadzenie warsztatów kosmetyków naturalnych.
  Pani Marta podzieli się swoim doświadczeniem oraz pokaże, jak
  czytać etykiety oraz skomponować własny krem z naturalnych składników pozbawiony parabenów, konserwantów i niebezpiecznej chemii. Porządna dawka praktycznej wiedzy!

  - Afterparty w klubie Inferno! Darmowe wejście dla każdego uczestnika i darmowy drink na barze. Wzniesiemy toast za minioną edycję! :)

  Dołącz do nas! Podziel się swoją wiedzą i razem z nami buduj społeczność przedsiębiorczych, niezależnych kobiet.
  Inwestując jedynie swój wolny czas możesz otrzymać nieoceniony kapitał w postaci dużej dawki odwagi, motywacji, kreatywnych pomysłów i nowych, nieocenionych znajomości. 

  23.5.2015
  10zł - przedsprzedaż / 15zł- w dniu wydarzenia

  Restauracja Camelot
  Ul. Młynowa 24, Białystok

 • W szpilkach do celu

  Myślisz o własnym biznesie. Próbowałaś już wielu rzeczy w życiu, ale to właśnie teraz odnalazłaś swój cel. Bardzo chciałabyś przekuć swój pomysł w sukces. Jest jednak coś, co blokuje Cię przed postawieniem pierwszego kroku w kierunku spełnienia marzeń. To brak odwagi.


  „W szpilkach do celu”
  to kolejna odsłona projektu „Przedsiębiorcza Kobieta”.  W ramach przedsięwzięcia organizowane są spotkania inspirujące dla kobiet, których priorytetem jest rozwój i świadome budowanie kariery.  Najbliższe spotkanie odbędzie się już 21 lutego w Pałacu Branickich.

   

  Start wydarzenia: 16:00.

   

  W programie m.in.:

  -  prelekcja Katarzyny Żak, aktorki znanej z ról w serialach takich jak: „Miodowe lata” czy „Ranczo Wilkowyje”, pod tytułem „Wizerunek przedsiębiorczej kobiety w mediach i kulturze”

  - prelekcja Elżbiety Wierzbickiej, właścicielki grupy salonów ślubnych, pod tytułem: „Pasja drogą do sukcesu”

  - pokaz mody Cymbeline i Queens by Desperado  

  - prelekcja Anny Węgrzyn, coacha, Redaktor Naczelnej i założycielki portalu „Zmiany w Życiu”, pod tytułem „Odwaga do zmian w życiu – kluczem do spełnienia”

  - profesjonalna metamorfoza przeprowadzona przez  Annę Sass (Anna Sass Make-Up & Stylist) i Monikę Sobolewską (Colorstudio) uwieczniona na sesji zdjęciowej wykonanej przez Monikę Woroniecką.

   

  Przyjdź, zainspiruj się i bądź kobietą sukcesu !

  Bilety do nabycia pod adresem:

  http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/297/zapisy

  Przedsprzedaż : 10zł

  W dniu wydarzenia: 15zł

  Regulamin rejestracji: 

  1. Płatności należy dokonać   w ciągu 3 dni od rejestracji poprzez formularz na stronie Przedsiebiorcza-Kobieta.pl. Po tym czasie rezerwacja  traci ważność.

   

  2. Każdorazowe wypełnienie formularza równoznaczne jest z rezerwacją i zakupem jednego biletu.

   

  3. Opłacenie biletów zakupionych w okresie krótszym niż 3 dni od daty wydarzenia powinno być potwierdzone wydrukiem przelewu bankowego przy wejściu na spotkanie.

   

  4. Przy wyborze opcji zakupu biletu w dniu wydarzenia nie ma możliwości zapłaty kartą płatniczą na miejscu.

   

  5. Rejestracja uczestniczek w Pałacu Branickich rozpoczyna się o godz. 15:30, tj. 30 minut przed planowanym rozpoczęciem spotkania w celu odebrania biletów w wersji papierowej. Bilety te są jednocześnie kuponami w loterii. 

   

  6. Nie ma możliwości wejścia na spotkanie w trakcie jego trwania.

   

  7. Liczba miejsc jest ograniczona.

   

  8. Zwrot pieniędzy za bilet zakupiony on-line nie jest możliwy.

  prowadzi: W roli prowadzącej spotkanie: Magdalena Gołaszewska
  21.2.2015
  Przedsprzedaż: 10zł, W dniu wydarzenia: 15zł

  Pałac Branickich

  Jana Kilińskiego 1

  15-089 Białystok

 • „Słowo kluczem do sukcesu”

  Słowo… Stykamy się z nim na co dzień. Wsłuchujemy się w nie, ubieramy myśli, wypowiadamy. Ale czy zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią moc sprawczą posiada? Jak wiele możemy zdziałać, gdy potrafimy się nim umiejętnie posługiwać?

  czytaj wiecej

  Odpowiedzi już 22 listopada! Pod hasłem „Słowo kluczem do sukcesu” spotykamy się tym razem w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego. Naszymi gośćmi są trzy wyjątkowe kobiety, które podzielą się z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą. Oto nasze prelegentki:

  Krystyna Bezubik: autorka kursów kreatywnego pisania (www.piszebochce.pl). Poprowadzi dla Was warsztaty pod tytułem „Literackość w reklamie? Jak wykorzystać kreatywne pisanie w tekstach reklamowych.”

  O warsztatach:

  „Ludzie uwielbiają opowieści. Tak menedżerowie, jak i politycy sprzedają dwa razy więcej i cztery razy szybciej, jeśli opowiedzą ludziom dobrą historię, zamiast mozolnie podawać charakterystykę swego produktu, usługi czy zamiarów partii politycznej” (Eryk Mistewicz).

  Skoro ludzie uwielbiają opowieści, warto się nauczyć je tworzyć. Warto wpleść narracje i elementy literackie do tekstów reklamowych. Na warsztatach pomówimy o tym, jakie historie przyciągają uwagę (jakie opowieści tworzyć), jak wykorzystać mity i metafory, oraz poćwiczymy kreatywne myślenie i pisanie.

  Anita Boharewicz: vlogerka i blogerka (www.bookreviews.pl). Odkryje przed możliwości słowa w Internecie – promocji, kreowania wizerunku w sieci oraz tajniki prowadzenia vloga i bloga.

  O prelekcji:

  Anita opowie o tym, czym są: blog oraz vlog. Podpowie jak je założyć, prowadzić i promować. Opowie o technicznych aspektach związanych z vlogowaniem, a także o tym, jak nawiązywać współprace, jednocześnie nie zatracając idei vlogowania. Przybliży też nieco polską książkową vlogosferę.

  Małgorzata Kadysz: trenerka rozwoju osobistego i pisarka. Nauczy Was skutecznej komunikacji – w biznesie i na co dzień – oraz opowie co nie co na temat wydawania książek.

  O prelekcji:

  Jeśli chcesz w życiu osiągnąć dużo, być może masz nawet konkretne plany jak to zrobić, a ciągle coś lub ktoś blokuje Cię w ruszeniu do przodu i zrobieniu tego o czym marzysz, to prelekcja pod hasłem „Pisz, wydawaj, wpływaj – rzecz o wydawaniu książek i technikach skutecznej komunikacji” jest właśnie dla Ciebie.

  Na spotkaniu dowiesz się jak:

  -świadomie kreować swoją przyszłość i wpływać na nią

  -skutecznie wykorzystywać swój potencjał i osiągać określone cele

  - dobierać słowa tak, aby każdy człowiek czuł się z Tobą dobrze i jednocześnie zrobił to, co Ty chcesz

  -korzystać z technik komunikacji niewerbalne

  -wydać własną książkę

  W programie również loteria z nagrodami od naszych partnerów rzeczowych oraz przerwa networkingowa wraz ze słodkim poczęstunkiem oraz degustacją kawy i herbaty.

  prowadzi: Aneta Krajewska
  22.11.2014
  10 zł

  Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego

  ul. Kilińskiego 16

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 508 458 010

Projekt strony

www.bzzzworks.com