OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Kraków

 • Jak się skutecznie prezentować i przy tym nie zwariować

  Już 28 maja spotykamy się na kolejnym wydarzeniu z cyklu Przedsiębiorczej Kobiety – tym razem w samym sercu Krakowa! Porozmawiamy o technikach skutecznej autoprezentacji, sposobach na uniknięcie typowych błędów podczas ważnych rozmów i spotkań oraz o tym jak robić to wszystko w zgodzie ze sobą i swoim życiem osobistym.

  Jak zwykle, na uczestniczki czekają też inne niespodzianki!

  Plan spotkania

   

   

   

   

  16:45 - rozpoczęcie rejestracji

  17:00 - prelekcja - Ewa Beck-Krala

  18:30 - przerwa

  18:45 - pokaz fryzur - Jacek Bakaj

  19:15 - prelekcja - Dorota Soida

  20:15 - pokaz fitnessu - Jatomi

  20:35 - zakończenie

  21:00 - godzina przeznaczona na część networkingową

   

   

  Nasi Goście

   
  Ewa Beck-Krala

   Doktor nauk ekonomicznych, w tym nauk o zarządzaniu, specjalizujący się w zarządzaniu personelem. Studia magisterskie na Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie – specjalność Zarządzanie Kadrami ukończone z wynikiem celującym. Rozprawa doktorska nt. wynagrodzeń pracowniczych obroniona z wyróżnieniem na Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie.

   Doświadczony trener posiadający kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu szeroko pojętego zarządzania personelem w tym także szkoleń „miękkich”. Konsultant realizujący projekty związane ze szkoleniem i rozwojem pracowników oraz motywowaniem i oceną pracowniczą.

  Wykładowca w Katedrze Zarządzania Kadrami na Wydziale Zarządzania AGH w Krakowie oraz na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Personelem. Autorka licznych publikacji z dziedziny zarządzania personelem.

  Posiada międzynarodowy certyfikat biznesu Certificate in Management Competency Szkoły Biznesu Uniwersytetu w Teesside w Wielkiej Brytanii (1997). Nagrodzona Stypendium Fulbrighta w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Szkoły Biznesu na Uniwersytecie Loyoli w Chicago , USA (2001).  Narodzona przez Rektora AGH – nagrodami za osiągnięcia naukowe (2003, 2007, 2011, 2013).  Dorota Soida

  Od 8 lat specjalizuje się i stale dokształca w zakresie różnych form pracy coachingowej i mentoringowej. Ma za sobą ponad 1500 godzin coachingowych i mentoringowych spotkań indywidualnych i zespołowych. W 2012 roku otrzymała akredytację ICF PCC (Professional Certified Coach), obecnie uczestniczy w programie Advanced Coach Mentoring,

  Ma doświadczenia w biznesie, w kierowaniu zespołami realizującymi projekty zmiany kultury i zarządzania oraz projekty marketingowe. Zarządzała siecią 120 sklepów typu convenience. Po latach doświadczeń w korporacji, gromadzeniu wiedzy, doświadczeń i umiejętności w zarządzaniu ludźmi i zmianą (w szczególności umiejętności komunikacyjnych, przywódczych oraz budowania zaangażowania w realizacje zadań) rozpoczęła niezależną działalność jako coach, trener i konsultant.


  Jacek Bakaj
  Jatomi-Fitness

  Zapisz się! 

   

  poprzez zakładkę ZAPISY


  Bilet studencki- 10zł

  Bilet normalny - 20zł

  Zaproś również koleżankę, a zapisując się wpisz jej imię i nazwisko w polu "PROMOCJE". Pojawcie się razem przy rejestracji i odbierzcie prezent :)

  *Bilet na miejscu- droższy o 5zł

  28.5.2015
  20 złotych bilet normalny, 10 złotych bilet ulgowy

  Aula Szkoła Dietla, Rynek Główny 34

 • Związki i biznes - czyli emocje i relacje

  OPIS

   


   

  Emocje i relacje są niezwykle ważnym aspektem życia każdego człowieka, a dla kobiet mają ponoć jeszcze większe znaczenie.

  Z tym ostatnim możemy się zgadzać lub nie, ale nie sposób zaprzeczyć, że wiedza na temat tych dwóch aspektów może być przydatna w każdej sytuacji.

  Zbliżają się Walentynki, dlatego na relacje i emocje spojrzymy zarówno z punktu widzenia biznesowego, jak i osobistego.

   

  Podczas spotkania czekają na Ciebie:

  - inspirująca prelekcja Pani Tatiany Krawczyńskiej-Zaucha na temat: JAK WYKORZYSTAĆ EMOCJE W ŻYCIU I W BIZNESIE?                      

  - praktyczny warsztat Pani Doroty Mastalskiej - NETWORKING I BUDOWANIE RELACJI W BIZNESIE                                                

  - atrakcje, wśród których m.in. Pokaz brafittingu - Vanilla Body Shop

  Dołącz do nas i zacznij zmieniać swoje życie na lepsze! 

  ZAPISY:

  Wyślij swoje zgłoszenie korzystając z zakładki ZAPISY.

  Studentki: 15 zł
  Bilet normalny: 25 zł
  Pakiet 3 Panie: 60 zł

  NASI GOŚCIE

   


   

  Tatiana Krawczyńska-Zaucha – Trener, coach International Coach Federation, mówca motywacyjny.

  Absolwentka trzech wielkich uniwersytetów krakowskich. Przez 12 lat pracowała w międzynarodowych korporacjach na różnym poziomie strategicznego zarządzania. Budowała zwycięskie zespoły i osiągała ponadprzeciętne cele. Obecnie właścicielka firmy SEDMO. Prowadzi szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, rozwojowe i motywacyjne. Szkoli i prowadzi coaching dla kobiet przedsiębiorczych, menedżerów, kierowników, właścicieli MŚP, nauczycieli, rodziców, młodzieży. Jest osobą niezmiernie energetyczną i radosną. Prywatnie szczęśliwa żona i matka dwóch wspaniałych synków.

  Dorota Mastalska - Właściciel Skrzydeł Sukcesu, Areny Biznesu i Kalendarza Sukcesu

  Optymistyczna góralka. Przepełniona pasją organizowania, łączenia ludzi i tworzenia innowacyjnych narzędzi promocji dla przedsiębiorców. 

  Stworzyła i rozwija organizację networkingową „Arena Biznesu„, której celem jest pomoc w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz integrowanie środowiska przedsiębiorców. Integracja ta często przebiega w sposób niestandardowy, bo np. w trakcie nauki gry w golfa, tańca na rurze czy jeździe na gokartach. Dorota Mastalska jest także twórcą cyklu konferencji dla osób przedsiębiorczych „Skrzydła Sukcesu”, których celem jest edukowanie, łączenie ludzi, motywowanie do działania. Od ośmiu lat Dorota Mastalska zajmuje się aktywnie promowaniem networkingu i organizacją przedsięwzięć, które pozwalają uczestnikom rozwijać talenty i zarabiać więcej.

  ATRAKCJE

   

   

   

  - Pokaz brafittingu - Vanilla Body Shop.

  - Vanilla Body Shop to jedne z nielicznych Salonów Profesjonalnego Brafittingu. To miejsca w których w miłej atmosferze, dzięki wiedzy oraz doświadczaniu brafitterek, przeżyjesz swoistą Stanikową Metamorfozę.

  - Losowanie nagród od Partnerów.

  - O oprawę fotograficzną wydarzenia zadba profesjonalny fotograf: Kamil Cichoń. W przerwie networkinowej będzie można zobaczyć dotychczas wykonane zdjęcia przez Kamila.

   

  Więcej atrakcji już wkrótce, śledź na bieżąco nasze wydarzenie na facebooku:

  https://www.facebook.com/events/1385319241779146/?fref=ts

   

   

   

  12.2.2015
  25zł, 15zł, 60zł

  Caffe Zaćmienie

  ul. Szczepańska 3, 31-011 Kraków

 • Biznes na obcasach – Twoja osobowość, Twoją siłą!

  I spotkanie w edycji 2014/2015 i XXI w Krakowie projektu z cyklu – Przedsiębiorcza Kobieta.

  Znajdź swoją inspirację do działania!
  Siła kobiecych cech oraz akceptacja siebie – są kluczem do połączenia szczęśliwego życia i kariery w biznesie

  Dwie wspaniałe kobiety.

  Podzielą się z uczestniczkami swoimi doświadczeniami, zainspirują oraz zdradzą swój przepis na sukces.

  Prelegentkami na spotkaniu będą:

  Danuta Terpiłowska Terapeutka, LIVE COACH – Doradca Życiowy, twórczyni „TERAPII SERCEM”. Z wykształcenia polonistka oraz absolwentka studiów Zarządzania Nowoczesną firmą… mająca doświadczenie, jako pedagog, reżyser, twórca teatru, konsultant PR, wieloletni pracownik Polskiego Radia, społecznik. Stworzyła „Terapię Sercem” powstałą na bazie filozofii Huny (uczestniczka kursów Huny u Martina – Kahuny z Hawajów). Autorka książki „PRZEKAZY MOCY, MĄDROŚCI I MIŁOŚCI”, autorka tekstów pisanych tzw. channelingiem –artykułów publikowanych w prasie (BusinessWoman&Life) i na blogach społecznościach. Diagnozuje i uwalnia blokady dotyczące spraw prywatnych jak i zawodowych. Harmonizuje związki, otwiera na kreatywne, harmonijne, spełnione życie.

  Paulina Napora – aktorka krakowskiego Teatru Bagatela, inspirująca przewodniczka na drodze rozwoju, coach, właścicielka firmy „Twoja Przemiana”. Pani Paulina jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Współpracowała z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu, Teatrem Dramatycznym w Warszawie oraz krakowskim Teatrem Łaźnia Nowa.Obok aktorstwa jej wielką fascynacją jest rozwój osobisty i duchowy. Z własnego doświadczenia wie jak istotne jest poszerzanie samoświadomości. W 2009 roku ukończyła Szkołę Profesjonalnego Coachingu i od tamtej pory wspiera innych w ich życiowej ścieżce.

  prowadzi: Katarzyna Ciupińska
  10.12.2014
  15zł, 25zł, 60zł

  Hotel Miodosytnia, ul. św. Wawrzyńca 6, Kraków

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 603 810 223

Projekt strony

www.bzzzworks.com