OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Wrocław

 • Firma na obcasach - jak zdobyć najwyższe biznesowe szczyty.

  Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty! Tym razem dogłębnie przyjrzymy się całemu procesowi tworzenia firmy. 
  Poruszymy następujące zagadnienia:
  - jaką formę działalności wybrać?
  - możliwości finansowania przedsiębiorstwa;
  - dobieranie współpracowników z uwzględnieniem ich typów charakteru.
  - w jaki sposób dotrzeć ze swoim biznesem do duzych klientów będąc małą firmą i o tym jak się tego nie bać
  Jak wiadomo jednak- nie samą praca kobieta żyje, dlatego dobrze się składa, jeśli Kobieta Biznesu jest w formie i poza nią. 
  Podczas spotkania każda z Pań otrzyma porady fizjoterapeuty, które pomogą walczyć z bolącym kręgosłupem, rozluźnianiem mięśni, regeneracją organizmu...
  A wszystko po to, by w jak najmniejszym stopniu obciążać ciało człowieka pracującego.


  Zapisy:

  http://firmanaobcasach.evenea.pl/
  07.04.2016
  20 zł, 25 zł, 30 zł

  GoForward

  ul.Tęczowa 57

  53-601

 • Uwierz, że możesz wszystko. Wystarczy tylko wyciągnąć po to rękę. - 18.11.2015

  spotkanie PK we Wrocławiu

  18.11.2015
  15 - przedsprzedaż, 20 - w dniu wydarzenia

  Inkubator AIP - ul. Chrobrego 12-14 (wejście od ul. Jagiellończyka)

 • Stay OPEN-MINDED

  Już 13.04.2015r. o godz. 16:30 w budynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu odbędzie się II spotkanie V edycji Przedsiębiorczej Kobiety – tym razem pod hasłem „Stay OPEN-MINDED”. Jeśli chcecie dowiedzieć się w jaki sposób pozyskać fundusze na otwarcie własnej działalności gospodarczej, poznać tajniki manipulacji społecznej, czy też wysłuchać historii niecodziennej kariery naszego gościa inspirującego – musicie przyjść koniecznie! W programie wiele atrakcji, w tym pokaz makijażu oraz badanie skóry wykonane przez profesjonalistów marki Yves Rocher.

  AGENDA: 

  16:30- 16:45    Rejestracja uczestniczek
  16:45- 17:00    Prezentacja firmy YVES ROCHER
  17:05- 17:45    Iwona Barszcz- ,,W jaki sposób pozyskać fundusze na otwarcie własnej
   działalności gospodarczej?

  17:45- 18:00    Przerwa networkingowa
  18:05- 19:05    Dariusz Doliński- ,, Techniki wpływu społecznego. Jak bronić się przed    manipulacją społeczną?           
  19:05- 19:15    Prezentacja firmy Boutique Bielizny
  19:15- 19:30    Przerwa networkingowa
  19:30- 20:30    Marzena Dolacińska – Business Manager projektu Generation Next w firmie
   Aviva o swojej drodze do inspirujacej kariery.            
  20:30- 20:50    Losowanie nagród i rozdanie certyfikatów
  20:50- 21:00    Zakończenie 

  CZĘŚĆ WARSZTATOWA: 

  ,,W jaki sposób pozyskać fundusze na otwarcie własnej działalności gospodarczej’’ 


  WARSZTAT POPROWADZI:

  Dr Iwona Barszcz 
  Ekspert w Departamencie Programów Europejskich Banku Gospodarstwa Krajowego, w Wydziale Rozwoju Instrumentów Finansowych, który nadzoruje realizację rządowego Programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”.  Specjalizuje się w obszarze rynku pracy i funduszy europejskich. Naukowo zajmuje się zastosowaniem procesów coachingu i doradztwa zawodowego w budowaniu ścieżek kariery oraz wykorzystaniem funduszy europejskich dla rozwoju rynku pracy.
   

  CZĘŚĆ PSYCHOLOGICZNA: 

  ,, TECHNIKI WPŁYWU SPOŁECZNEGO. 
   Jak bronić się przed manipulacją społeczną?’’


  SPOTKANIE POPROWADZI:

  Prof. Dariusz Doliński
  Polski profesor psychologii. Specjalizuje się w psychologii zachowań społecznych (mechanizmy ulegania wobec zewnętrznego nacisku i manipulacji społecznej), w psychologii emocji i motywacji oraz w psychologicznych aspektach marketingu. Jest autorem około 200 publikacji, m. in. „Przypisywanie moralnej odpowiedzialności", „Orientacja defensywna", „Strategie samoutrudniania”, ,,Rzucanie kłód pod własne nogi", „Psychologia wpływu społecznego".

  Jest redaktorem naczelnym Polish Psychological Bulletin, recenzentem European Journal of Social Psychology i Journal of Personality and Social Psychology, członkiem-korespondentem PAN oraz prezesem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Społecznej.

  We wrocławskim wydziale SWPS prowadzi zajęcia z zakresu psychologii społecznej i psychologii reklamy. W pracy wykładowcy akademickiego najbardziej lubi widzieć zainteresowanie na twarzach studentów.

  W wolnym czasie lubi sięgać po dobre książki, chodzić na dobre spektakle do teatru. Lubi też innedobre, a jeszcze chętniej bardzo dobre, rzeczy.


  CZĘŚĆ INSPIRUJĄCA:

  Gościem inspirującym będzie niezwykła osoba, jaką jest Marzena Dolacińska.

  Pani Marzena posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży i HR. W pracy cechuje ją wysoka orientacja na biznes i relację z klientem, specjalizuje się w Talent Management and Development, osiąga mierzalne rezultaty mające wpływ na rozwój organizacji. Partner w procesach zmiany i rozwoju wprowadzanych efektywnie na wszystkich poziomach organizacji.

  Obecnie w roli Business Managera odpowiada za rozwój innowacyjnego projektu Generation Next prowadzonego we Wrocławiu przez jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce i na świecie, jaką jest Aviva. 

  O tym, że jest to największe zawodowe wyzwanie i jednocześnie spełnienie aktualnych, zawodowych aspiracji Pani Marzena opowie nam na spotkaniu.


  ATRAKCJE WIECZORU:

  Pokaz makijażu i badanie skóry wykonane przez profesjonalistów marki Yves Rocher.

  Yves Rocher kosmetyki tworzymy z roślin

  Założyciel marki - Yves Rocher ponad 50 lat temu stworzył firmę kosmetyczną inspirowany miłością do natury i miłością do kobiet. Aktualnie Yves Rocher jest jedną z niewielu firm kontrolujących wszystkie etapy powstawania produktu.

  Marka tworzy kosmetyki z roślin. Składniki roślinne wykorzystywane w produktach Yves Rocher są doskonale asymilowane przez skórę, dzięki czemu kosmetyki są bezpieczne i dają długotrwały efekt.

  Chęć pielęgnowania własnej autentyczności. Podkreślanie bretońskiego pochodzenia w świecie opanowanym przez mundializację, duma ze swoich wiejskich korzeni w przemyśle zdominowanym przez globalizację - to śmiałe wyzwanie, które charakteryzuje markę Yves Rocher i czyni ją tak unikalną!

  Z profesjonalnego makijażu, oraz badania będzie można skorzystać podczas trwania całego spotkania.

  Jeżeli chcecie poznać Yves Rocher zapraszamy na stronę: http://www.yves-rocher.pl/  Dodatkowo będzie można delegować sie pysznymi wypiekami cukierni NUGAT oraz spróbować szczęścia w losowaniu atrakcyjnych nagród m.in od Boutique Bielizny, Teatr PolskiRight Way, Narodowe Forum Muzyki, Marta Tymoszewicz fitness coaching , Frankies, czy K
  watera Główna.

   

  ZAPISY:

  bilet studencki 10 zł
  bilet normalny 15 zł 

  lub poprzez wypełnienie formularza w zakładce "zapisy" na http://przedsiebiorcza-kobieta.pl/

  prowadzi: Marta Delinowska
  13.4.2015
  bilet studencki 10 zł / bilet normalny 15 zł

  Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
  ul. Aleksandra Ostrowskiego 30, Wrocław
  I piętro sala 119

 • Biznes to nie garsonka

  Zapraszamy Przedsiębiorcze Kobiety na spotkanie! :)

  czytaj wiecej

  AGENDA:

  16:30-16:40- Rejestracja uczestniczek
  16:40-17:40- WARSZTAT: ,,Biznes z pasją na miarę potrzeb rynku- jak utrzymywać się z tego co lubimy robić?’’ poprowadzony przez panią Sylwię Ziębę
  17:40-17:50- Przerwa networkingowa
  17:50-18:05- Krótki pokaz Mary Kay
  18:05-19:05- WARSZTAT: ,,Bądź sobą w biznesie- Jak znaleźć własny pomysł na sukces?”
  poprowadzony przez panią Barbarę Antoniak.
  19:05-20:20- Rozmowa z gościem inspirującym Martą Tymoszewicz.
  20:20-20:50- ATRAKCJA WIECZORU: Pokaz salsy w wykonaniu Beaty Michalskiej.
  20:50-21:10- Losowanie nagród i zakończenie wieczoru.

  CZĘŚĆ WARSZTATOWA

  Prowadzenie firmy to olbrzymie wyzwanie, ale też ogromna radość z podążania swoją drogą. To szkoła, w której uczymy się przede wszystkim poprzez własny upór i konsekwencję, lecz również wielka satysfaakcja i duma z przekraczania kolejnych granic. Wreszcie, to konieczność bycia ciągle doskonalszym w swoim fachu, ale przy tym niewiarygodna szansa na poszerzanie i odkrywanie nowych horyzontów.

  Jeżeli:
  • Przygotowujesz się do założenia firmy, ale inne „pilniejsze” sprawy ciągle Ci w tym przeszkadzają
  • Jesteś zdecydowana na prowadzenia swojego biznesu, masz determinację do działania, ale brakuje Ci inspiracji- od czego zacząć, bądź pewności- co jest tym właściwym krokiem
  • Z zaangażowaniem pracujesz już nad rozwojem swojej firmy, a mimo to jeszcze pod jakimś względem nie prosperujesz dokładnie tak, jak chcesz to… ZAPRASZAMY CIĘ NA WARSZTAT:

  WARSZTAT POPROWADZI:

  Sylwia Zięba


  Coach i trener biznesu. Absolwentka programu „The Art and Science of Coaching” realizowanego przez Erickson College International. Wcześniej przez ponad 5 lat była zatrudniona jako doradca zawodowy. Po opuszczeniu etatu przekwalifikowała się i rozpoczęła pracę na własny rachunek. Motywowana swoimi doświadczeniami jako specjalizację swojej praktyki coachingowo- trenerskiej wybrała pomoc predsiębiorczym ludziom w budowaniu i doskonaleniu biznesu. Pani Sylwia jest pomysłodawczynią i założycielką Kapitału Rozwoju. Pracuje z ludźmi, którzy planują otworzenie firmy lub są na początkowym etapie jej prowadzenia i chcą zwiększyć efektywność swoich działań. Oferuje im wsparcie we wprowadzeniu pomysłu na rynek oraz stworzeniu rentownego biznesu, po to, aby mogli utrzymywać się z tego, co lubią robić, ale też rozwijać się jako przedsiębiorcy.

  BIZNES Z PASJĄ NA MIARĘ POTRZEB RYNKU
  Jak utrzymać się z tego, co lubisz robić?

  Na zajęciach poznasz i przetestujesz w praktyce podejście, które jest sprawdzoną drogą do sukcesu w biznesie. A składają się na niego:

  1. Pomysł na firmę- w jaki sposób zbudować rozpoznawalną i cenioną markę?
  2. Strategia działania- jak wypracować skuteczny system pozyskiwania i utrzymania przy sobie klientów (model biznesowy dla swojej działalności)?
  3. Wydajność przedsiębiorcy- jakie są kluczowe techniki zarządzania sobą zapewniające rozwój i rentowność firmy?

  Z warsztatu wyniesiesz:
  • konkretną wiedzę biznesową niezbędną do tego, aby odpowiednio pokierować swoją firmą
  • bodziec do inicjowania i rozwijania własnych pomysłów, koncepcji biznesowych
  • umiejętność łączenia osobistych priorytetów z realiami rynku
  www.kapitalrozwoju.pl

   

  WARSZTAT POPROWADZI:

  Barbara Antoniak


  BĄDŹ SOBĄ W BIZNESIE Jak znaleźć własny pomysł na sukces w biznesie?

  Właścicielka firmy Coaching & Szkolenia. Specjalizuje sie w pracy z menadżerami, strukturami sprzedaży i obsługi klienta, głównie w branży finansowej oraz z właścicielami firm.
  W pracy bazuje na doświadczeniu życiowym, zawodowym, biznesowym zdobytym w ponad 20 letniej pracy w znanych na rynku korporacjach, na stanowiskach menadżerskich.
  W ramach projektów: jestem kobietą i jestem kobietą przedsiębiorczą prowadzi warsztaty grupowe dla kobiet w zakresie rozwijania własnego potencjału, odkrywania i wzmacniania mocnych stron, kreowania wizerunku i wzmacniania poczucia własnej wartości. Szczególnie wspiera kobiety poprzez prowadzenie m.in. warsztatów coachingowych w zakresie odkrywania własnego potencjału, wzmacniania pewności siebie, budowania wizerunku i rozwoju osobistego. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz Studiów Podyplomowych MBA przy Uniwersytecie Warszawskim i Staffordshire University. Pracuje według metodologii i standardów International Coach Federation ICF, zgodnie z Kodeksem Etyki ICF oraz przy zastosowaniu unikalnej The Coaching Game Points of You i Punctum oraz metod Coachingu Prowokatywnego.

  PASJE: Podróże dalekie i bliskie, film, rozwój osobisty w każdym wymiarze.
  MOTTO: Wspierać ludzi w drodze do pożądanej zmiany i jej efektywnym, odważnym wdrażaniu w życie.
  www.coachdlaciebie.pl

  CZĘŚĆ INSPIRUJĄCA:

  Gościem inspirującym będzie niezwykle utalentowana OSOBISTOŚĆ, PREKURSORKA, MISTRZYNI i PASJONATKA jaką jest Marta Tymoszewicz.

  Od wielu lat pracuje w klubach fitness na terenie całej Polski, specjalizując się w roli managera i instruktora zajęć grupowych, nauczyciela tańca oraz trenera personalnego. Jest ogromną pasjonatką tańca, zdobywczynią klasy mistrzowskiej w tańcach latynoamerykańskich, tancerką musicalu West Side Story Operetki Szczecińskiej. Jako jedna z pierwszych instruktorów fitness w Polsce zaprezentowała hip hop i house w formie tanecznej na konwencji fitness. Pracuje z dziećmi i dorosłymi, jako choreograf i nauczyciel tańca. Stworzyła autorski projekt szkolenia instruktorów w dziedzinie fitness dla dzieci. Organizuje cykliczne warsztaty dla miłośników fitnessu FITNESS TOUR, których celem jest poznanie nowości i doskonalenie się w najpopularniejszych technikach fitness oraz współorganizuje ze Szczecińskim Ogniskiem Baletowym warsztaty

  tańca Dance Passion. Jest honorową prelegentką na konferencji Akademii Kobiet Sukcesu. Osobowość prestiżowego rejestru ważnych postaci Public Relation w Polsce „Who is Who’’. Honorowy gość m.in. warsztatów dla kobiet Dojrzewalnia Róż i Era Horyzonty. Współwłaścicielka prestiżowej szkoły bodyART Poland. Dyrektor Wrocławskiego i Poznańskiego oddziału Szkoły Open Mind Health & Fitness Idea.
  www.tymoszewicz.pl

  ATRAKCJA WIECZORU:

   

  POKAZ ORAZ WARSZTAT SALSY w wykonaniu Beaty Michalskiej!

  Beata, od najmłodszych lat ma kontakt ze sportem, swoją taneczną przygodę rozpoczęła w Szczecinie, trenując taniec towarzyski, jednak swoją prawdziwą pasję, jaką są tańce karaibskie, odnalazła we Wrocławiu. Obecnie reprezentuje szkołę tańca Fly Dance Academy, gdzie prowadzi regularne kursy salsy, bachaty, reggaeton’u oraz sexy dance. Beata, miała możliwość kształcenia swego warsztatu na wielu międzynarodowych kongresach salsy i bachaty, obecnie występuje z grupą taneczną Universo Salsero oraz przewodzi grupie Fly Dance Academy Ladies, dając pokazy i warsztaty tańca na wielu imprezach tanecznych.

   

  UWAGA: Każda z uczestniczek otrzyma certyfikat! Limit miejsc ograniczony!

  16.12.2014
  15zł, 20zł, 40zł, 60zł

  Collosseum Jazz Caffe,
  ul. Piotra Skargi 18 a, Wrocław

Partnerzy główni

Partnerzy

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
[email protected]

Kontakt

Ogólnopolski Menadżer Projektu
[email protected]
tel. +48 508 458 010

Projekt strony

www.bzzzworks.com