Jak wygląda Przedsiębiorcza Kobieta Poznań?

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Jak wygląda Przedsiębiorcza Kobieta Poznań?  Sama nazwa jest najlepszą reklamą tego projektu. Ujmuje w sobie naszą myśl przewodnią, którą łączy z odbiorcami.  Spotkania pomagają w sformułowaniu własnych ścieżek rozwoju, uczą wiary we własne możliwości, pewności siebie i co najważniejsze- dopingują Panie w osiąganiu sukcesów. Poznański rynek biznesowy jest bardzo wymagający i dynamiczny, co stawia przed organizatorkami jeszcze większe wyzwanie, motywujące do powiększania liczby uczestniczek z edycji na edycję. 

W Wielkopolsce projekt funkcjonuje od dziewięciu lat, w ostatnim roku odbywał się w prestiżowym Blow Up 5050 Hall (udział wzięło 120 osób), czy też w centrum biznesowym Młyńska 12 (udział wzięło 100 osób). 

Przez 9 lat mieliśmy zaszczyt gościć naprawdę niesamowitych prelegentów, takich jak prezenterzy TV Bartek Jędrzejak i Omenaa Mensah, stylistkę m.in. serialu Rodzinka.pl Annę Męczyńską, aktorkę Magdalenę Stużyńską-Brauer czy dr Agatę Wittchen-Barełkowską. Każde wystąpienie w Poznaniu otwiera oczy na sprawy, o których na co dzień zapominamy, inspiruje do świadomego działania oraz czerpania radości ze swoich pasji. Wygłoszone w merytoryczny prelekcje sposób stają się zastrzykiem pozytywnych myśli i chęci na większe działanie w interesujących nas sferach.

Dużą satysfakcję daje nam współpraca ze znanymi (nie tylko w regionie) firmami. Jest to swojego rodzaju znak,  pokazujący jak ważna jest idea rozwoju kobiet oraz wzajemnej wymiany doświadczeń. Podczas eventu, na każdą uczestniczkę zawsze czeka pełny po brzegi zestaw powitalny z praktycznymi akcesoriami, gadżetami i kosmetykami. Wiele osób czeka również na końcowe minuty wydarzenia, kiedy odbywa się konkurs z nagrodami z wyższej półki. 

W czerwcu tego roku Przedsiębiorcza Kobieta Poznań obchodzić będzie 10. urodziny! Będzie to wyjątkowy moment dla projektu, dlatego jako zespół dołożymy wszelkich starań, aby nie odbył się bez echa 🙂 Więcej informacji o wydarzeniu wkrótce, do zobaczenia!

Kilka słów o zespole 🙂
Jesteśmy studentkami pracującymi z szerokim uśmiechem! Codziennie motywują nas miłe słowa od uczestniczek, osób obserwujących nasze profile w social mediach, uwielbiamy rozmawiać także z naszymi partnerami, od których wiele się uczymy. Czujemy szczęście, gdy widzimy, że nasze działania mają sens, a największą siłę napędową otrzymujemy na chwilę przed wydarzeniem – adrenalina jest jak najbardziej pożądana 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *