Zjazd Koordynatorów Działów i Projektów Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club

Projekt Przedsiębiorcza Kobieta

Ten weekend okazał się pracowity dla koordynatorek Przedsiębiorczej Kobiety, ale też wypełniony wiedzą, motywacją i inspiracją.

W piątek od rana, dzięki gościnności Business Link powered by AIP na Stadionie Narodowym, szkoliłyśmy się w zakresie PR’u, HR’u, fundrisingu i zarządzania projektem. Kompleksowe szkolenia przeprowadzili managerowie ogólnopolscy działów oraz prezes zarządu SF BCC Beata Dzidzińska. Ale zjazd koordynatorów to też świetna okazja na poznanie się, wymianę doświadczeń i wzajemne motywowanie się do pracy, dlatego piątkowe popołudnie spędziłyśmy na rozmowie i rozwiązywaniu case study z managerką ogólnopolską projektu – Dagmarą Tworkowską. Dzień zakończyłyśmy małą integracją, gdzie przy dobrym jedzeniu dzieliłyśmy się naszymi doświadczeniami i historiami związanymi z realizacją projektu. 

Na tym jednak nie poprzestało – głodne wiedzy i inspiracji, w sobotę rano zawitałyśmy do Pałacu Lubomirskich, głównej siedziby Business Centre Club, gdzie czekało nas szkolenie z Izą Makosz. Założycielka Time For Wax, Time For Nails oraz coach i mentorka prowadząca Time For Business TV podzieliła się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem, a także udzieliła wielu wskazówek jak sprawić, aby organizowane przez nasz wydarzenia były idealnie zaplanowane i spotkały się z oczekiwaniami uczestniczących w nich kobiet. Kompleksowe szkolenie z panią Izą okazało się idealnym zwieńczeniem pracowitego weekendu, po którym pełne zapału, energii i ogromnej ilości motywacji wróciłyśmy do swoich miast, by organizować dla Was wydarzenia, których oczekujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *