OGÓLNOPOLSKA SIEĆ KLUBÓW ROZWOJU KARIER DLA KOBIET

Biznes kobiecym okiem

Każdego dnia do twojej niekończącej się listy życiowych celów dopisujesz kolejne, ale żadnego z nich nie udaje Ci się osiągnąć? Nie chowaj pomysłów do torebki! ❌

A jeśli jesteś zdeterminowana do działania i dysponujesz nieograniczonymi pokładami energii, to pora wykorzystać je w biznesie. ⏰

Poznaj inspirujące sylwetki naszych prelegentek :
Katarzyna Głąb – trenerka kobiecych biznesów, założycielka Mastermindu dla kobiet i bloga Po sukces na szpilkach, fanka niezależności. Autorka e-booka o kobiecym biznesie i twórczyni kursów online, które pomagają zorganizować życie i zwiększać sprzedaż. Uwielbia planować, a potem odhaczać swoje cele punkt po punkcie. Bardzo ceni sobie pracę z kobietami, które są zdeterminowane do zmiany swojego życia. To one sprawiają, że ma ochotę ciągle podnosić sobie poprzeczkę. Prywatnie ogromna fanka podróży, całkowicie zakochana w Majorce na której miała okazję mieszkać przez okrągły miesiąc. 

Monia Jabłońska - Założycielka Akademia Pozytywnej Kobiety oraz trenerka kobiecej pewności siebie. Inspiruje, wspiera i uczy kobiety przede wszystkim, jak odzyskać pewność siebie. Pomaga odkrywać swoje talenty, mocne strony i korzystać z ich potencjału. Podpowiada w jaki sposób wytyczać swoje wartości, priorytety i na ich podstawie realizować cele. Jest przekonana, że do szczęśliwego życia potrzeba jedynie szczerze pokochać siebie. Żyć w zgodzie ze sobą i odważnie kreować swoje życie. 

Agata Salwińska - z wykształcenia ekonomistka, zawodowo Event i Marketing Manager w dziale konferencyjnym grupy medialnej Agora SA. Od 19 lat aktywna działaczka Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu harcmistrzyni, gdzie również pracowała zawodowo jako Rzecznik Prasowy. Kierowała największą akcją szkoleniową w ZHP z zakresu PR, marketing, nowe media, nowe technologie o nazwie „PR LAB. Jest fanką zdrowego stylu życia. Amatorsko pływa, jeździ i biega (ba! w ¼ jest IRONMAN’em). Chwilowo trochę mniej, bo nosi w brzuchu córeczkę.

Zapaszamy już 6 czerwca, Mataforma Cafe !

Powrót

Partnerzy główni

Partnerzy

Organizator

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl

Kontakt

Menedżer Projektu Przedsiębiorcza Kobieta:
Weronika Udycz
w.udycz@sfbcc.org.pl
tel. 602 232 272

Projekt strony

www.bzzzworks.com